Dijital İşler'de bu hafta konuğumuz Enpara.com
Webrazzi TV

Dijital İşler'de bu hafta konuğumuz Enpara.com

dijital-isler-ahmet-bugra-ferah-ebru-majoo-enparaDijital İşler'de bu hafta Enpara.com'dan Ebru Günal Majoo ve Ayşegül Sınar konuğumuz oldu. Ekim 2012'de kurulan Enpara.com'un geçen süre içerisindeki gelişimiyle birlikte girişim ruhunu ve dijital dünyasını konuştuk.

Detaylarını videoda bulabileceksiniz ama öncesinde paylaşılan rakamlardan kısaca bahsedeyim. Enpara.com 2013 yılında 140 bin müşteriye ve 3 Milyar'ın üzerinde mevduata ulaşmayı başarmış. 2013 yılında "iyi ki yapmışız" dedikleri kampanyayı takiben 2014'te yenilikler geleceği belirtiliyor.

Yeni başlattıkları, iTunes, Google Play ve Facebook'ta uygulama satın almalarda yüzde 50 indirim kampanyasından da bahsettikten sonra söyleşimiz yerini bu haftanın seçilen dijital işi, GNCTRKCLL'nin 14 Kubat kampanyasına bırakıyor.

Dijital İşler’in diğer bölümlerini buradan izleyebilir, dijital kampanya ve çalışmalarınızı bizimle dijitalisler webrazzi.com adresi üzerinden paylaşabilirsiniz.

Yorumlar (2)
  1. Dikkatimi çeken bir konu oldu belki konuyla biraz alakasız olacak ortada oturan bayan bir kez olsun kameraya bakmaz mı ? Gizli kamerayla filan mı çekim yapıyorsunuz. 19:28 Dk buna odaklandım. :D

  2. Relansman mantıklı çünkü encard'ı bir satış noktasında kullanırken hangi bankanın kartı olduğunu açıkmaka zorunda kalıyorum sodexo gibi birşey zannediyorlar. Birde %20 kampanyasını tekrar istiyoruz, enparayı seviyoruz!