GBA'den Joyfoodz'a 300 bin TL'lik ikinci tur yatırım

GBA'den Joyfoodz'a 300 bin TL'lik ikinci tur yatırım

Mayıs ayında Startup’13 etkinliğinde Emre Kurttepeli'nin Galata İş Melekleri'nden (GBA) tohum yatırım yapıldığını duyurduğu Joyfoodz.com'a ikinci tur yatırım geldi. Kişiye özel lezzetli ve doğal atıştırma servisi olarak kendini tanımlayan ve bu yolla 'atıştırmalık'a farklılık getiren Joyfoodz'un bu turda kasasına 300 bin TL giriyor.

Eser Tüzemen ve Murat Barslan tarafından kurulan girişime ikinci turda yatırım yapanlar arasında dikkat çekici isimler var: Alemşah Öztürk, Burak Divanlıoğlu, Cem Soysal, Emre Kurttepeli, Erinç Özada, Fatih İsbecer, Fırat İsbecer, Haluk Elçi, Kaan Boyner, Melih Ödemiş, Önder Öztarhan, Orkun Tekin, Uğur Şeker, Umur Özal ve Ziya Boyacıgiller.

Aldığı ilk yatırımla web sitesini, yazılım altyapılarını, operasyonel  süreçlerini iyileştiren ve müşteri tabanlarını genişlettiğini belirten Joyfoodz.com, geçen süre içerisinde binlerce kişiyi doğal atıştırma paketleriyle tanıştırdığını söylüyor. Joyfoodz yeni yatırımla birlikte hedefini, satış ağını güçlendirmek ve mevcut ürün portföyüne yeni tarifler eklemek olarak belirtiyor.

Galata İş Melekleri Başkanı Emre Kurttepeli, Joyfoodz.com'da iş yapan ekibin niteliği ve kalitesinin yanısıra Mayıs 2013'ten bu yana bireysel ve kurumsal müşterilerine internet üzerinden verdiği hizmeti her geçen gün daha da büyütmelerinin, GBA olarak ikinci kez yatırım yapmalarında etkili olduğunu belirtti. Kurttepeli ayrıca Galata İş Melekleri olarak son iki yılda 10 adet girişimi desteklediklerini ve bunun da teşvik değeri olarak yaklaşık 4 milyon TL'ye denk geldiğini söyledi.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.