Yılın en büyük sektör buluşmasına sayılı günler kaldı!

Yılın en büyük sektör buluşmasına sayılı günler kaldı!

Yılın en büyük sektör buluşması Webrazzi Summit'16 ile Türkiye internet ekosistemi 19 Ekim'de Wyndham Grand İstanbul Levent'te bir araya geliyor.

Her yıl olduğu gibi bu yılda Türkiye'deki teknoloji dünyasına yön verecek Webrazzi Summit 2016'da internet girişimciliği, e-ticaret, dijital reklamcılık, mobil dünya, ödeme sistemleri ve dijital bankacılık gibi çok sayıda konu başlığını sektörün en önemli isimleri ile birlikte ele alacağız.

Önceki yıllarda Felicis Ventures kurucusu Aydın Şenkut, dünyanın en etkili melek yatırımcısı Gill Penchina, Square kurucu ortağı Jim McKelvey ve Yossi Vardi gibi ekosistemin önemli isimlerini sahnesinde ağırlayan Webrazzi Summit 2016 bu yıl da konuşmacıları ve programı ile internet sektörünün gündemini belirlemeye hazırlanıyor.

Bünyesinde Startup Lounge ve Webrazzi Arena gibi iki büyük etkinlik daha barındıran Webrazzi Summit 2016’ya katılmak için hemen şimdi bilet satın alabilir, erken kayıt indiriminden yararlanabilirsiniz. Özellikle belirtmek gerekirse; Webrazzi Store üzerinden Webrazzi Summit 2016 biletlerine -9 taksite kadar- taksit seçeneğiyle de sahip olabilirsiniz.

Webrazzi Summit 2016’ın kesinleşen ilk tur konuşmacıları ile birlikte çok yakında tüm konuşmacıları ve etkinlik programını sizlerle paylaşacağız.

Kesinleşen Webrazzi Summit 2016 Konuşmacıları

Hasan Aslanoba - Aslanoba Capital&Webnak
Hasan Aslanoba - Aslanoba Capital
Selçuk Yorgancıoğlu - Abraaj Group
Selçuk Yorgancıoğlu - Abraaj Group
Stefan C. Heilmann - IEG
Stefan C. Heilmann - IEG
Yavuz Kaynar - EBRD
Yavuz Kaynar - EBRD
Yusuf Azoz - Kariyer.net
Yusuf Azoz - Kariyer.net

Webrazzi Summit 2016 Sponsorları

Elmas Sponsor

Platin Sponsorlar

Altın Sponsorlar

    

Gümüş Sponsorlar

        

Medya Sponsorları

              

                 

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.