Geçen yıl Startup Lounge ortamı nasıldı? [Startup Lounge paketimiz satışta]
Etkinlikler

Geçen yıl Startup Lounge ortamı nasıldı? [Startup Lounge paketimiz satışta]

iyisahne-sl-2015
iyisahne.com'un Startup Lounge demo masasından bir kare (2015)

'Girişimlerle dolu bir fuar alanı' olarak tarif edebileceğimiz Startup Lounge'a kayıtlar tüm hızıyla sürüyor.

19 Ekim'de gerçekleşecek olan Webrazzi Summit'in önemli bir parçası olan Startup Lounge; girişimcilere konferansın 2 bine yakın katılımcısına direkt olarak ulaşma şansı sunuyor.

Bu haberimizin sonunda yer alan video'larda da geçen yıl Startup Lounge'ta atmosferin nasıl olduğunu anlayabilir, 'ortamı' kafanızda canlandırabilirsiniz.

Ekonomik olarak da büyük avantajlara sahip olan Startup Lounge paketimiz hakkındaki detaylar maddeler halinde aşağıda yer alıyor;

 1. Startup Lounge paketi 2 kişi (kurucu ortak ya da girişim çalışanları) için Webrazzi Summit 2016 davetiyesini ve 1 metre genişliğinde demo masasını (üzerinde girişimin logosu ve açıklamasıyla beraber) kapsar.
 2. Girişimciler, Startup Lounge alanında yer alarak potansiyel müşteri, iş ortağı ve yatırımcılarla tanışma fırsatı yakalar.
 3. Girişimciler, Türkiye ve dünyanın dört bir yanından gelen 2 bine yakın Webrazzi Summit 2016 katılımcısıyla tanışma ve bu değerli kişilerden geri bildirim alabilme şansı elde eder.
 4. Girişimciler; Webrazzi Summit 2016’nın medya sponsorları (şu an için Arabnet, Bloomberg Businessweek, Campaign Türkiye, Fintechtime, Harvard Business Review, Stuff ve Wamda) başta olmak üzere konferansa katılacak basın mensuplarıyla da iletişim kurabilme imkanı yakalar.

startup-lounge-duyuru

Son olarak Startup Lounge paketimizi dilerseniz kredi kartınızla (taksit imkanıyla) dilerseniz de havale yoluyla satın alabileceğinizi belirtelim. Bu arada Webrazzi Store'dan devam eden satışlarda BKM Express kullanıcılarını da yüzde 15 indirim fırsatı bekliyor.

Her türlü sorunuz ve havale talepleriniz için bize [email protected] e-posta adresinden ulaşabilirsiniz. Kontenjan dolmadan hemen yerinizi ayırtın!

Yorumlar (2)
 1. Etkinliğe ücretsiz katılma şansına sahip olacak girişimleri belirlemediniz mi henüz?

  Webrazzi nin bu tutarı hakettiğinin farkındayız zaten ama 3300 TL yi verebilecek durumumuz şu an için ne yazık ki yok,

  Sabırla ve heyecanla bekliyoruz.

  1. Emre Bey teşekkürler yorumunuz için.

   Webrazzi Arena'yı kastediyorsunuz sanırım, 2 hafta içinde bir üst aşamaya geçen girişimlere ulaşmış olacağız. Selamlar.