Ajanslarla fenomenleri bir araya getiren SocialFamous, 100 milyon erişime ulaştı

Ajanslarla fenomenleri bir araya getiren SocialFamous, 100 milyon erişime ulaştı

Sizlere yaklaşık 6 ay önce tanıttığımız SocialFamous bugün 100 milyon etkileşim barajını aştığını duyurdu.

Ajanslarla sosyal medya fenomenlerini bir araya getiren SocialFamous, tüm dünyada oldukça popüler olan Influncer Marketing konusuna odaklanıyor.

Aradan geçen 6 ay içinde (ajanslara avantajlar sunarak) markalara da direkt olarak hizmet vermeye başlayan girişim; ürününe kredi kartı ile ödeme dahil olmak üzere çok sayıda ‘offline süreci‘ de online hale getirmiş.

Bunun dışında 'power push' adını verdiği kampanya modeli sayesinde ajans ve markalara 2 saat içinde kampanyalarına başlayabilme imkanı sunan SocialFamous, girişimcilerden öğrendiğimiz kadarıyla kısa vadede aynı hızla büyümeye devam edip erişim rakamını büyütmek istiyor.

Snapchat kampanyaları da yolda

Markalardan gelen talepler ve ülkemizdeki genç kitlenin ilgisi dolayısıyla Snapchat'i de radarına alan girişim, yine ekipten öğrendiğimiz kadarıyla kısa bir süre içinde Snapchat'teki fenomenleri de kampanyalara dahil edecek. Bu arada girişimcilerden öğrendiğimiz kadarıyla; SocialFamous 100 milyon erişime çıkarken 200 bin tl'nin üzerinde de bir ciro yapmış.

Bir yandan büyümeye devam eden bir yandan da ürününü servis haline getirmeye çalışan SocialFamous hakkında sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.