Ajanslarla fenomenleri bir araya getiren SocialFamous, 100 milyon erişime ulaştı
Girişim

Ajanslarla fenomenleri bir araya getiren SocialFamous, 100 milyon erişime ulaştı

Sizlere yaklaşık 6 ay önce tanıttığımız SocialFamous bugün 100 milyon etkileşim barajını aştığını duyurdu.

Ajanslarla sosyal medya fenomenlerini bir araya getiren SocialFamous, tüm dünyada oldukça popüler olan Influncer Marketing konusuna odaklanıyor.

Aradan geçen 6 ay içinde (ajanslara avantajlar sunarak) markalara da direkt olarak hizmet vermeye başlayan girişim; ürününe kredi kartı ile ödeme dahil olmak üzere çok sayıda ‘offline süreci‘ de online hale getirmiş.

Bunun dışında 'power push' adını verdiği kampanya modeli sayesinde ajans ve markalara 2 saat içinde kampanyalarına başlayabilme imkanı sunan SocialFamous, girişimcilerden öğrendiğimiz kadarıyla kısa vadede aynı hızla büyümeye devam edip erişim rakamını büyütmek istiyor.

Snapchat kampanyaları da yolda

Markalardan gelen talepler ve ülkemizdeki genç kitlenin ilgisi dolayısıyla Snapchat'i de radarına alan girişim, yine ekipten öğrendiğimiz kadarıyla kısa bir süre içinde Snapchat'teki fenomenleri de kampanyalara dahil edecek. Bu arada girişimcilerden öğrendiğimiz kadarıyla; SocialFamous 100 milyon erişime çıkarken 200 bin tl'nin üzerinde de bir ciro yapmış.

Bir yandan büyümeye devam eden bir yandan da ürününü servis haline getirmeye çalışan SocialFamous hakkında sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Yorumlar (8)
 1. İnanç Gümüş (@inancgumus) İnanç Gümüş (@inancgumus)

  Merhaba, AdMingle'a göre farklarınızı anlatır mısınız?

  1. Socialfamo.us (@social_Famo_Us) Socialfamo.us (@social_Famo_Us)

   Özetle; AdMingle tık başına çalışan, bir takipçisi olanla birmilyon takipçisi olanın hiç bir farkının olmadığı sosyal medya hesabınızda yayınladığınız link tıklandıkça size para kazandırmayı hedefleyen bir site(ydi). SocialFamo.us tamamen kampanya bazlı, viral reklamlar üzerine kurulu, reklam ajanslarının ve markaların kendi seçtikleri fenomenler ile kurgular yaptıkları sosyal medya reklam mecrasıdır. Daha geniş bilgi için sitemizdeki formu kullanabilirsiniz.

 2. Utkukaynar Utkukaynar

  SocialFamous Türkiye'de Influencer Marketing pazarının en önemli platformu oldu. Güzel girişim, kurucularına tebrikler.

 3. Kapyakala Kapyakala

  Güzel bir girişim, admingle'ın sadece fenomenlere özelleştirilmiş hali.

 4. Sitede açılsa güzel olacakmış

  1. Socialfamo.us (@social_Famo_Us) Socialfamo.us (@social_Famo_Us)

   Webrazzi haberi sonrası sitemizin altındaki bloğumuza yapılan saldırı birkaç saatliğine anasayfalarımızda etkilemiştir. Ekip arkadaşlarımızın müdahalesi sonrası site normal yayınına devam etmektir. İlginiz için teşekkür ederiz.

 5. Sabri Sami Toker Sabri Sami Toker

  Influencer Marketing Amerika'da yeni yeni başladığında Türkiye'de SocialFamous ta başlamıştı. 100 milyona ulaşmışlar tebrikler.

 6. Alparslan Demir Alparslan Demir

  Aktif bir Socialfamo.us reklamvereni olarak, böyle bir başarıya ulaştıkları için değerli ekibi tebrik ediyorum. Tek platform üzerinden bütün süreçlerin yönetilmesi ve sade raporları ile kampanya süreçlerimizi oldukça hızlandırıyor. Fenomenlerle ilgili yasal mevzuatın da netleşmesi ile ekosistemde ciddi bir yer edinecekler. Rakipleri e-postalarımıza bile dönmezken, kendileri ile 24 saatte kampanya planlayıp, yayına alabiliyoruz. Tekrar tebrikler.