Webrazzi Dijital’in yeni konuşmacıları belli oldu

webrazzi-dijital1625 Mayıs’ta gerçekleştireceğimiz Webrazzi Dijital Konferansımıza 10 gün gibi kısa bir süre kaldı. Bugün sizlerle kesinleşen yeni konuşmacılarımızı paylaşıyoruz.

Konferans programını da bir kaç gün içerisinde paylaşacağımız Webrazzi Dijital’de dijital pazarlama trendleri, online reklam, içerik pazarlaması, anında pazarlama ve doğal reklamlar gibi gündemdeki konular yer alacak.

Erken kayıt indirimi devam eden Webrazzi Dijital konferansına yerinizi henüz ayırtmadıysanız hemen kaydınızı yaptırabilirsiniz. Dilerseniz Webrazzi’nin tüm konferanslarına giriş hakkı sağlayan Webrazzi VIP Pass satın alarak Webrazzi Summit’le birlikte kalan tüm tematik konferanslarımıza yer garantili, uygun ücretle katılım sağlayabilirsiniz.

Webrazzi Dijital Konuşmacıları

Webrazzi Dijital konferansının yeni tur konuşmacıları; Unite.ad kurucu ortağı Arman Acar, Adform Türkiye ve MENA bölgesi Yönetici Direktörü Cem Eroğlu, Perform Group Türkiye ve Doğu Avrupa Genel Müdürü Emre Uğurlu, TEB Dijital Pazarlama Müdürü Gülben Yağcı, YouTube kanalıyla geçtiğimiz yılın en hızlı yükselen isimlerinden Hayrettin, İÇİL Eğitim ve Danışmanlık Strateji Danışmanı Mustafa İçil, TODO Yapım Kurucu Ortağı Tolga Doğruer ve Sherpa Kurucusu Yakup Bayrak oldular.

Arman Acar - Unite.ad

Arman Acar – Unite.ad

Cem Eroğlu - Adform

Cem Eroğlu – Adform

Cenk Karaduman - Accenture

Cenk Karaduman – Accenture

Emre Uğurlu - Perform

Emre Uğurlu – Perform Group

Ersan Özer - Mediakraft Türkiye

Ersan Özer – Mediakraft Türkiye

Gülben Yağcı - TEB

Gülben Yağcı – TEB

Hayrettin

Hayrettin

Mustafa İçil

Mustafa İçil

Richard McCrossan - Genesys

Richard McCrossan – Genesys

Rima Erdemir - MedyaNet

Rima Erdemir – MedyaNet

sinan-gunal

Sinan Günal – Project House

Tolga Doğruer - TODO

Tolga Doğruer – TODO

Yakup Bayrak - Sherpa

Yakup Bayrak – Sherpa

Yunus Güvenen - Digitouch

Yunus Güvenen – Digitouch

Webrazzi Dijital Sponsorları

Webrazzi Dijital konferansının Elmas Sponsoru TEB, Platin Sponsorları BKM Express ve GittiGidiyor, Altın Sponsorları CrenvoİKGenesys ve Perform Group, Gümüş Sponsorumuz Biletall ve emarsys destekleri için Blogelli’ye tekrar teşekkür ediyoruz.

Webrazzi Dijital’16 Konferansı’na sponsor olmak için geç kalmış sayılmazsınız. Eğer sponsor olmak istiyorsanız etkinlik (at) webrazzi.com adresinden ya da 0 (216) 3385603 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Elmas Sponsor

Platin Sponsorlar

Altın Sponsorlar

Gümüş Sponsor

Destekleyen

Bu arada geçen sene düzenlediğimiz Webrazzi Dijital’15‘in video görüntülerini Webrazzi’de izleyebilmeniz mümkün. Etkinlik için biletinizi hemen şimdi online olarak satın almak isterseniz indirimli erken kayıt dönemi sona ermeden aşağıdaki formu kullanarak ya da bu linkten işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yorumlar (1)

  1. Doruk Tolga |

    Hayrettin 🙂

    Cevapla

Bir Cevap Yazın