"Daha iyi" bir sevgili olmak isteyen erkekler için aylık üyelik servisi: Betterboyfriend.me

Yeterince iyi bir erkek arkadaş olamadığını düşünenlere bir teknoloji girişimi yardımcı olabilir mi? Eski bir teknoloji yatırımcısı olan 27 yaşındaki Dan Sullivan'ın kendisi gibi meşgul erkekler için bulduğu çözüm Betterboyfriend.me.

Betterboyfriend.me, Sullivan'ın kendi deneyiminden yola çıkarak geliştirdiği bir servis ve heteroseksüel erkekleri hedefliyor. Çok yoğun çalıştığı için kız arkadaşına hediye almayı unuttuğunu ve randevularına geç kaldığını söyleyen Sullivan, Betterboyfriend.me ile bunu telafi etmeyi umuyor. Aylık abonelik servisi şeklinde sunulan Betterboyfriend.me her ay sizin yerinize kız arkadaşınıza hediyeler gönderiyor.

Silikon Vadisi'nde fikri yaklaşık bir yıl boyunda büyük teknoloji şirketlerinde çalışan erkekler üzerinde deneyen Sullivan, birçok kişinin ortak derdine derman olduğu kanısına varmış. Her ay aralarında çikolata, çiçek, masaj, manikür gibi farklı hediyelerin olduğu yedi seçeneği erkek arkadaşlara sunan Betterboyfriend.me, seçilen hediyeleri ambalajsız ve etiketsiz olarak erkek arkadaşlara gönderiyor. Doğum, yıl dönümü gibi özel günler için de ayrıca hizmet verebiliyor.

betterboyfriend

Betterboyfriend.me, eşine ya da kız arkadaşına hediye vererek daha iyi bir partner olacağına inanan herkesin ilgisini çekebilir. Aylık abonelik servisinin ilişkilere uzun vadede iyi gelip gelmeyeceği ise tartışmalı.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.