Apple'ın 21 Mart etkinliğindeki tüm detaylar Webrazzi'de!
Teknoloji

Apple'ın 21 Mart etkinliğindeki tüm detaylar Webrazzi'de!

Geçtiğimiz hafta bugün Apple'ın basın mensuplarına davetiyelerini göndermesiyle kesinleşen 21 Mart etkinliğindeki tüm detaylar (canlı aktarımla) Webrazzi'de olacak. Apple'ın 21 Mart'taki etkinliğinin Türkiye saatiyle 19:00'da başlaması bekleniyor.

Yapı Kredi Bankası katkılarıyla anlık olarak (canlı bloglama'yla) sizlere aktaracağımız etkinliğe dair tüm detayları Webrazzi'de bulabilirsiniz. Bu sebeple sizleri şimdiden 21 Mart Pazartesi ve etkinlik sonrasındaki haber ve değerlendirmeler için 22 Mart Salı günleri Webrazzi'ye bekliyoruz.

Söylentilere göre Apple; söz konusu etkinlikte iPhone SE ile birlikte iPad ve Apple Watch ile ilgili yeni ürünler açıklayacak. Tabii bu üç teknolojik ürün haricinde şirketin pazar payı ve kullanım alışkanlıkları gibi alt başlıklarda da çeşitli bilgiler paylaşması bekleniyor.

Detaylar için takipte kalın! (Görsel kaynak: endermasali/Shutterstock)

Apple Store'un İstanbul'daki ilk mağazasından bir görüntü
Apple Store'un İstanbul'daki ilk mağazasından bir görüntü

Apple'ın 21 Mart etkinliğiyle ilgili tüm haberlerimize göz atmanızı öneriyoruz.

Yorumlar (1)
  1. Aydın Tel Çit Aydın Tel Çit

    Yazını okuyunca kendi kendime bu kadar mı olur diye söylendim :) Bir ipad e ihtiyacım var ve pro çok büyük geldi geçen incelediğimde, yeni bir air çıkarsa içine de pro koysa süper olur dedim.

    Aslında yeni bir de watch çıkarsaydı hiç fena olmazdı.

    Küçük telefona gelince çok mantıklı bir hareket olmuş. Talebin yüksek olacağına eminim...

Webrazzi Kariyer
Bütün Pozisyonlar
Webrazzi Etkinlikleri