Supercell'in yeni oyunu Clash Royal, Mart ayında tüm dünyaya açılacak
Mobil

Supercell'in yeni oyunu Clash Royal, Mart ayında tüm dünyaya açılacak

Helsinki/Finlandiya merkezli mobil oyun geliştiricisi Supercell, yeni oyunu Clash Royale'i önümüzdeki ay tüm dünyanın kullanımına açmaya hazırlanıyor. Clash of Clans'in geliştiricisi olan Supercell, Clash Royale oyununun ilk duyurusunu Ocak ayında yapmış ve ilk olarak Finlandiya, Kanada, İsveç, Hong Kong'un da dahil olduğu 9 ülkede oyunseverlerin beğenisine açmıştı.

Bugünse Clashroyale.com'da yapılan açıklamayla oyunun iOS ve Android sürümleriyle Mart ayında tüm dünyaya açılacağı belli oldu. Aşağıda bir ön gösterimini görebileceğiniz ClashRoyale'in gerçek etkisini küresel pazara çıktıktan sonra hep birlikte göreceğiz.

Hatırlatmak gerekirse Supercell, sadece 2014'te 1 milyar euro gelir elde etmiş, Japon internet ve telekom devi Softbank da Haziran 2015'te Supercell'deki hisse oranını yüzde 73'e yükseltmişti.

Yorumlar (1)
  1. Yasin06Tr Türkiye Yasin06Tr Türkiye

    Canım oyun kurucular supercell bişey sölemek istiyorum ya benden sonra başlayanların efsosu var 1 er 2 şer tane ya ütfen banada bi sandığa efso koyun bikaçgün oyuna girmedim bugün girdim gelmesse saten bundan sonra girmemm silecem oyunu sizin oyunlarınızı severek yüklüyorum ve clahs of clahs ta oynuyorum 90 seviyeyim ve çok seviyorum hala oyunlarınızı ama clas royalde cok ayıp ettiniz ben sizin oyunlarınıza cok düşkünüm siz bana bi efso vermediniz canlar ya