Sanalpazar.com, Gold Bilgisayar’ın iflas ertelemesinde yer almıyor
Arama
E-Ticaret

Sanalpazar.com, Gold Bilgisayar’ın iflas ertelemesinde yer almıyor

Sanal-Pazar
Bu sabah Gold Bilgisayar ve iştiraklari hakkında bir iflas erteleme duyumunu paylaşmış ve gelişmeleri takip ettiğimizi söylemiştik.

Biraz önce şirkete yakın kaynaklarımızdan aldığımız kaynaklardan öğrendik ki SanalPazar.com söz konusu iflas ertelemeye konu olan şirketlerden arasında yer almıyor.

Yani şu anda iflas erteleme kararı sadece Gold Teknoloji Marketleri ve HizliAl.com’u kapsıyor. Pazar yeri modelinde çalışan SanalPazar.com ise bu kapsamda işlem gören şirketler arasında değil. Alacağımız yeni haberleri paylaşmayı sürdüreceğiz.

Yorumları GösterYorumlar Gizle (8)
 1. Atakan Çevik dedi ki:

  Her ne kadar iflas erteleme kararının sanalpazarı kapsamadığını belirtselerde bu işin acıyla sonuçlanacağını düşünüyoum. Kaç gündür ödemem yapılmadı Aynı dertten müzdarip yüzlerce kişinin sikayetvar.com’da şikayetlerini okudum.

 2. Barış dedi ki:

  Sanalpazar ödemeleri yapmadığı gibi mesajlara cevap da vermiyor. Sipariş verdiğiniz taktirde ürünün gelmesini beklemeyin çünkü satıcı ödemesini alamazsa ürünü de göndermez.

 3. musa dedi ki:

  evet malesef 2 haftadır bekliyorum para aktarılmasını cevapta vermiyorlar hiçbir şekilde nereye varacak bu işin sonu bakalım

 4. Abdurrahman dedi ki:

  Ayn şekilde ben de 4 gündür bekliyorum paranın aktarılmasını. Çağrı merkezi telefonuna cevap vermiyorlar. Mesaj yoluyla sürekli kaçamak cevap veriyorlar.

 5. idris dedi ki:

  aynen bende bekliyorum hic te okumadık gözumuzede carpmadı bu haberler ocaktan beri bu mesele varmış
  bakalım artık. hayırlısı diyelim
  bu son hafta içerisinde ödeme alan varmı ?

 6. ali edis dedi ki:

  28 temmuza gün veriyorlar . iflas erteleme kararı 6 ay süreyle geçerli diye biliyorum bu da iflas etmesi ve alacakların hiç tahsil edilememesi demek

  1. idris dedi ki:

   peki ne yapmam gerekiyor acaba ?
   yada ne yapmamı tavsiye edersiniz
   Teşekürler

 7. murat dedi ki:

  arkadaslar benım alcaklarım var odeme yapılmıyor suan sıteye erısımde kapandı bakalım neler olucak

Bir Yorum Yazın