Sanalpazar.com, Gold Bilgisayar'ın iflas ertelemesinde yer almıyor
E-Ticaret

Sanalpazar.com, Gold Bilgisayar'ın iflas ertelemesinde yer almıyor

Bu sabah Gold Bilgisayar ve iştiraklari hakkında bir iflas erteleme duyumunu paylaşmış ve gelişmeleri takip ettiğimizi söylemiştik.

Biraz önce şirkete yakın kaynaklarımızdan aldığımız kaynaklardan öğrendik ki SanalPazar.com söz konusu iflas ertelemeye konu olan şirketlerden arasında yer almıyor.

Yani şu anda iflas erteleme kararı sadece Gold Teknoloji Marketleri ve HizliAl.com'u kapsıyor. Pazar yeri modelinde çalışan SanalPazar.com ise bu kapsamda işlem gören şirketler arasında değil. Alacağımız yeni haberleri paylaşmayı sürdüreceğiz.

Yorumlar (8)
 1. Atakan Çevik Atakan Çevik

  Her ne kadar iflas erteleme kararının sanalpazarı kapsamadığını belirtselerde bu işin acıyla sonuçlanacağını düşünüyoum. Kaç gündür ödemem yapılmadı Aynı dertten müzdarip yüzlerce kişinin sikayetvar.com'da şikayetlerini okudum.

 2. Barış Barış

  Sanalpazar ödemeleri yapmadığı gibi mesajlara cevap da vermiyor. Sipariş verdiğiniz taktirde ürünün gelmesini beklemeyin çünkü satıcı ödemesini alamazsa ürünü de göndermez.

 3. evet malesef 2 haftadır bekliyorum para aktarılmasını cevapta vermiyorlar hiçbir şekilde nereye varacak bu işin sonu bakalım

 4. Abdurrahman Abdurrahman

  Ayn şekilde ben de 4 gündür bekliyorum paranın aktarılmasını. Çağrı merkezi telefonuna cevap vermiyorlar. Mesaj yoluyla sürekli kaçamak cevap veriyorlar.

 5. aynen bende bekliyorum hic te okumadık gözumuzede carpmadı bu haberler ocaktan beri bu mesele varmış

  bakalım artık. hayırlısı diyelim

  bu son hafta içerisinde ödeme alan varmı ?

 6. Ali Edis Ali Edis

  28 temmuza gün veriyorlar . iflas erteleme kararı 6 ay süreyle geçerli diye biliyorum bu da iflas etmesi ve alacakların hiç tahsil edilememesi demek

  1. peki ne yapmam gerekiyor acaba ?

   yada ne yapmamı tavsiye edersiniz

   Teşekürler

 7. arkadaslar benım alcaklarım var odeme yapılmıyor suan sıteye erısımde kapandı bakalım neler olucak