WAVE İnovasyon Sergisi'ndeki 3 yerli girişim: Dermalix ve Manetho [Röportaj]
Webrazzi TV

WAVE İnovasyon Sergisi'ndeki 3 yerli girişim: Dermalix ve Manetho [Röportaj]

Türkiye İnovasyon Haftası kapsamında Türkiye’ye gelen Uluslararası WAVE İnovasyon Sergisi'ndeki kısa gezintimizi sizlerle paylaşmıştık. Bu sergide yer alan ve TEB Girişim Evi tarafından desteklenen 3 yerli girişimi de ayrı bir röportajla sizlere tanıtmak istedik.

Dermalix, derinin bileşenlerinden yeni bir yara örtüsü oluşturmayı sağlayan sağlık alanındaki bir inovatif girişim. Her türlü açık yaranın etkin ve hızlı bir şekilde tedavi edilmesini hedefliyor ve sağlıklı doku oluşumu için gerekli tüm bileşenleri vererek dokuda kayboluyor.

Manetho.com ise kullanıcılarının kendi uzmanlık alanlarında video dersleri oluşturup bu içeriği başkalarıyla paylaşabilmesini sağlıyor. Üniversite öğrencilerini hedeflemenin yanında kurum ve markaların profesyonel eğitimlerine de platformda yer verebiliyor.

Yorumlar (1)
  1. Mert Meriç Mert Meriç

    sergiyi kimin düzenlediği ve ciddiyeti konusunda şüphelerim var, iflas isteyen quirky geleceği parlak vs diye tanıtılıyordu .) İşinden bihaber insanların düzenlediği, aaa bak ne güzel şeyler varmış ya dediği şeyleri toparlayıp sergi yaptığı bir şey olmuş.