IdeaSoft ve tmob KOBİ’lerin mobil ticarete geçişi için iş birliği yaptı
Arama
E-Ticaret

IdeaSoft ve tmob KOBİ’lerin mobil ticarete geçişi için iş birliği yaptı

tmob ideasoft

Türkiye’de 5 bin 500’den fazla KOBİ’ye e-ticaret yazılımı sağlayan IdeaSoft ve son dönemde yaptığı ortaklıklarla küresel erişimini büyük ölçüde arttıran tmob, yeni bir iş birliğine imza attı.

Anlaşma, IdeaSoft’un e-ticaret paketlerini kullanan KOBİ’lerin tmob’un m-ticaret uygulama geliştirme ürünü t-appz‘e erişimini ön görüyor. İşletmelerin kendi ihtiyaçlarına göre özelleştirebilecekleri  mobil ticaret uygulamasını geliştirmesini sağlayan t-appz iş birliğiyle e-ticarete adım atan KOBİ’lerin trafiklerini satış dönüştürme oranlarının yüzde 40’a kadar arttırması amaçlanıyor.

E-ticaretin mobil öncelikli hale gelme sürecinde IdeaSoft‘un bu alandaki tekliflerini güçlendiren anlaşma, tmob’un benzer iş birlikleriyle agresif bir şekilde büyümeye devam etmesine yardımcı olabilir. Elbette KOBİ’lerin bu önemli trende dahil olmasını sağlayarak.

Yorumları GösterYorumlar Gizle (22)
 1. can dedi ki:

  Ben mi yanlış bakıyorum bilmiyorum ama aylık fiyatları çok yüksek değil mi t-appz in.

 2. tmob Team dedi ki:

  Can selamlar,

  Muhtemelen http://t-appz.com/pricing/ sayfasını inceliyorsun. Gördüğün gibi t-appz’i ilk 30 gün ücretsiz olarak kullandıktan sonra memnun kalırsan aylık ödeme ile işini mobilleştirmeye devam ediyorsun. Detaylı bilgilendirme istersen bize http://thinksmobility.com ‘dan ulaşabilirsin.

  Sevgiler,

 3. Ahmet Uslu dedi ki:

  Webrazzi’nin neden tmob firmasının bu kadar haberini yapıyor olduğunu anlamıyorum. Burası tmob m-commerce ürünü ile ile ilgili balon haberlerle dolmuş. Regus ile “Palo Alto’da ofisimiz var” diye bas bas bağıran, custom mcommerce development yapıp bunu sanki ürün referansıymış gibi lanse eden bir firma tmob. Eğer ” Türkiye’deki sayılı mobil teknoloji firmalarındanım” diyorsa dürüst bir iletişim seçmeli ve bunun gerekliliklerini yerine getirmeli. Kime inanacağımızı şaşırdık.

  1. tmob Team dedi ki:

   Ahmet Bey selamlar,

   Eleştirileriniz için teşekkür ederiz. Bahsettiğiniz konularla ilgili sizleri bilgilendirmek isteriz.

   Webrazzi, tmob olarak çok sevdiğimiz, organizasyonlarında konuşmacı ve katılımcı olarak yer aldığımız, yıllık anlaşmalar gerçekleştirdiğimiz ve hitap ettiği profil bakımından bizim ulaşmak istediğimiz kitleye çok uygun bir platform. Dolayısıyla buradan sizlere ulaşmaya ve yorumlarınızı almaya devam etmekten mutluluk duyacağız.

   Websitemizde gördüğünüz gibi Palo Alto ofis adresimiz “530 Lytton Ave, 2nd Floor Palo Alto, CA 94301 USA” şeklindedir. Ayrıca [email protected] mail adresinden Amerika ülke müdürümüz Atahan Işık’a ulaşarak ofisimiz ve oradaki operasyonlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

   “Custom m-commerce development” olarak adlandırdığınız t-appz ürünümüz hakkında sanırım bazı bilgi eksiklikleriniz mevcut. Belli ki konuya ilgi duyuyorsunuz. t-appz ekibimizden ya da satış ekibimizden birini size yönlendirmemizi ister misiniz Ahmet Bey? İsterseniz sizi ofisimizi ağırlayalım ve t-appz ürünümüzü deneyimletelim ne dersiniz?

   Eleştirileriniz için tekrar teşekkür eder, dürüst bir iletişimden hiç bir zaman vazgeçmeyeceğimizden emin olmanızı dileriz.

   Sevgiler,

   1. Ahmet Uslu dedi ki:

    Selamlar,

    Öncelikle böylesine sağduyulu bir yanıt beklemiyordum, sağduyulu yanıtınız için teşekkür ederim.

    O zaman webrazzi’de sürekli olarak yer alan haberleriniz tarafınızdan platforma ödeme yapılarak yayınlanan haberler, doğru mu anlıyorum? Eğer bu şekilde ise habere yer veren platformun dilini biraz daha tarafsız seçmesi gerekmez mi? Ulaşmak istediğiniz hedef kitleye daha dürüst bir şekilde, beklentilerinin karşılanıp karşılanmayacağı konusunda daha doğru bilgiler sunarak ulaşmak sizin de faydanıza olmaz mı? Platformda yayınlanmış haberlerinizden aldatıcı bilgi sunanları arzu ederseniz çıkararak yazabilirim.

    Palo Alto ofis’iniz sadece pr unsuru olarak kullandığınız bir adres değil mi? Aksi şekilde ise, e-mail adresi yerine ofis resimlerinizi paylaşmanız yanlış düşünceleri ortadan kaldıracaktır.

    “Custom m-commerce development” tanımımla müşteriye özel gereksinimler dikkate alınarak geliştirilen mobil ticaret yazılımlarını ifade etmek istedim. Yani t-appz ürününüzün aksine farklı ihtiyaçları bulunan müşterilere sunduğunuz hizmet sonucu ortaya çıkan projeler sanki t-appz’in ürününüzün bir referansıymış gibi lanse edildi.

    İletişiminiz daha dürüst bir hâl aldığında emin olun ki, t-appz bizim için ülkemizden çıkmış gögsümüzü kabartan bir ürün olacaktır. Aksi takdirde bu desteği görmeniz oldukça zor olacak.

 4. Mehmet Erdem dedi ki:

  Sadece mobilde düzgün görüntülenmek için Aylık 600 tl diyorsunuz, KOBİ diyorsunuz, bu denklemde hata var

  1. tmob Team dedi ki:

   Mehmet Bey selamlar,

   t-appz size sadece “mobilde düzgün görüntülenme” sağlamıyor. Yüzde yüz “Türk” yazılımı olan t-appz ile işinizi tamamen native bir biçimde, başlangıç maliyeti olmadan ve en önemlisi tek bir kod yazmadan mobilleştirebiliyorsunuz.

   Yapılan “mobil alışveriş alışkanlıkları ve trendleri” araştırmalarının da gösterdiği gibi artık kullanıcılar mobil uygulamalar üzerinden alışverişlerini yapmaktalar. Bu birliktelik ile hedefimiz KOBİ’lerin işlerini en kolay biçimde mobilleştirmek ve kazançlarını maksimize etmek. Böylelikle hem bahsettiğiniz hatalı denklemi düzgün olarak kurmuş olacağız hem de sektörü yeni mobil ticaret siteleri ile büyüteceğiz.

   Sevgiler,

 5. can dedi ki:

  Bilgilendirme için teşekkür ederim, tmob Team.

  1. tmob Team dedi ki:

   Biz teşekkür ederiz.

   Sevgiler,

 6. Muammer dedi ki:

  İdeasoft ile 2 yıl çalıştık. Çalışma tarzları ve altyapı imkanı güzeldi. Tavsiye ederim.

 7. Zahit Akıncı dedi ki:

  600 TL / Ay fiyatınız gerçekten çok yüksek. Aylık 30 TL ye ok. e ticaret e yeni başlayan ya da iş hacmi küçük olan tüm firmaları elemiş durumdasınız. Yıllık 7.200 TL yapıyor.
  Türkiye ye özel indirim istiyorum.
  Teşekkürler

  1. tmob Team dedi ki:

   Zahit Bey selamlar,

   Konu ile ilgilenen ekibimizi bilgilendirdim. En kısa süre içinde sizi geri dönüşünü yapacağız.

   İlginiz için biz teşekkür ederiz

   1. Mehmet Erdem dedi ki:

    Mantikli bir fiyatlama ile bizde calismak isteriz t-mob ile, urettiginiz uygulama gayet basarili ve deger katacagi belli ancak bu fiyatlar ile bizler gibi kucuk boyutta olup duzgun hizmet sunmak isteyen e-ticaret isletmelerine hitap edebilmeniz mumkun degil.

   2. tmob Team dedi ki:

    Mehmet Bey selamlar,

    Size ulaşabileceğimiz bir iletişim adresini bizimle paylaşırsanız hemen size geri dönüş gerçekleştireceğiz.

    İlginiz için teşekkürler.

   3. Mehmet Erdem dedi ki:

    Nereden ulaşacağım size, sitenizdeki formdan iletişim bilgilerimi gönderdim

 8. onur dedi ki:

  Ben hiçbir şey anlamadım Tmob olayından neden mi ?
  Türkçe olarak bilgi sunulmuyor da ondan.!!!

 9. tmob Team dedi ki:

  Onur selamlar,

  Sana ulaşabileceğimiz bir iletişim adresini bizimle paylaşmak ister misin? Hemen sana ulaşarak tmob ile ilgili detaylı bilgi vermekten mutluluk duyacağız.

  Sevgiler.

 10. ebru dedi ki:

  İdea Soft işin içindeyse rahat olabilirsiniz derim ben, Özkara’ya güvenimiz tamdır!

 11. Mehmet Erdem dedi ki:

  Ulaşırız dediğiniz birine ulaştınız mı merak ediyorum, formunuzdan bilgilerimi bıraktım arayan soran yok 🙂

 12. ibrahim_130 dedi ki:

  Janjanlı haberleri anladım ama neden siteniz TÜRKÇE değil onu çözemedim.

 13. kemal ön dedi ki:

  aylık 600 nedir abi. millet aç aç 🙂

 14. Cihan dedi ki:

  Şirketin yarısını işten çıkararak küçülmeye giden firma. Teknoloji altyapıları tamamen patlak. En kısa sürede batışını izliyoruz…

Bir Yorum Yazın