Mynet'in yemek odaklı içerik ağı Mynet Yemek açıldı

Mynet'in yemek odaklı içerik ağı Mynet Yemek açıldı

Türkiye'nin en büyük internet portalı Mynet, sunduğu servislere bir yenisini daha ekledi. Mynet Yemek, adından da anlaşılacağı gibi yemek konusunda her türlü bir paylaşımın yapıldığı bir içerik servisi olarak yayına başladı.

Mynet Yemek'te Mynet editörlerinin yanısıra Mynet kullanıcılarının da yemek tarifi, yazı ve video içerikleri paylaşmasına izin veriyor. İçerik tabanlı bir sosyal yapısı olan Mynet Yemek'te mekan tavsiyelerine de yer veriliyor.

50'den fazla blogcu ve 30 bin tarif

Aldığımız bilgiye göre Mynet, yeni servisini farklı platformlar üzerinden üzerinden 4 milyon kişiye ulaştırmayı hedefliyor. Bu kategoride içerik üreten blogcuları da kendine çekmek istiyor ki hali hazırda 50’nin üzerinde blogcu Mynet Yemek'e katılmış durumda.

yemek.mynet.com adresinde 30 bin tarif ve tarif videosu ile açılış yapan Mynet, Türkiye’nin tanınmış gurme ve aşçılarıyla da işbirliği yapıyor.

İçerik üretiminde en aktif dikeylerden biri

Yemek konusu ülkemizde içerik üretimi açısından en popüler kanallardan biri ve Mynet için de bu dikeyin önemli olduğuna şüphe yok. Keza çeşitli bağımsız girişimlerin yanısıra Yemeksepeti ve Nokta Medya da bu pazarda kendi siteleriyle faaliyet gösteriyor.

Geçmişte bağımsız bloglardan birisinin yapılan bir satın alma teklifini reddettiğini biliyorum ve önümüzdeki dönemde bu dikeyde yeni gelişmelerin olmasını beklediğimi söyleyebilirim.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.