2 milyon indirilme sayısını geçen Vivaldi tarayıcının beta sürümü yayınlandı
Web Tarayıcılari

2 milyon indirilme sayısını geçen Vivaldi tarayıcının beta sürümü yayınlandı

vivaldi

Opera‘nın kurucusu ve eski CEO’su Jon Von Tetzchner'in küçük bir ekiple yola çıkarak geliştirdiği yeni web tarayıcısı Vivaldi, bu yılın başında tanıtılmıştı. Bugüne kadar süren teknik ön izlemede 2 milyon kez indirildiği açıklanan Vivaldi'nin beta sürümü sonunda yayınlandı.

Bugün yayınlanan beta sürümü Vivaldi'nin sunduğu arayüz kişiselleştirme, hızlı komutlar ve hızlı arama gibi birçok farklı özelliği detaylarıyla görmenizi ve sona en yakın hallerini görmenizi sağlıyor. Vivaldi'nin yakın zamanda piyasaya çıkacak olan 1.0 sürümünde yer alacak altı temel özellik arasında iki özelliğinse henüz son sürüm için hazır olmadığı belirtiliyor. M3 adı verilen e-mail client'ı ve birden fazla bilgisayarda tarayıcınızı senkronize eden Vivaldi Sync özelliği ilerleyen zamanlarda kullanıcılarla buluşacak.

Vivaldi tarayıcıyı denemek isterseniz beta sürümü doğru bir başlangıç olabilir. Vivaldi'nin açıklamasına göre yeni sürüm daha çok Google Chrome eklentisini çalıştırmanıza da izin veriyor.

Yorumlar (3)
  1. Önüne gelen web tarayıcı yapıyor kardişim

    1. Muhalif Girişimci Muhalif Girişimci

      Opera'nın kurucusu ve CEO'su hemde bu işte size göre önüne gelen oluyorsa vay halimize. Bu söyleminizden anladığım kadarıyla yakında siz kendi icadınız olan bir Zaman Makinesinin basın tanıtımını yapacaksınız.

      1. Doğru anlamışsınız. Zaman makinesini yaptım ama satmıyorum, basın tanıtımı da yapmak istemiyorum kendim takılıyorum böyle daha güzel herkes kullanırsa sıkıntı.