Apple’ın Android uygulaması Beats Pill+ Google Play’de trolleniyor
Arama
Dijital

Apple’ın Android uygulaması Beats Pill+ Google Play’de trolleniyor

beats-pill-plusApple Beats Pill+ Bluetooth hoparlörü kontrol edebilmeyi sağlayan ikinci Android uygulamasını yayınladı. Google Play’de yerini alan Beats Pill+ adını taşıyan bu uygulama üstünden Beats marka hoparlörler artık sadece iOS değil, Android telefonlar aracılığıyla da kontrol edilmeye başlanmış oldu.

Bildiğiniz gibi Apple, ilk Android uygulaması Move to iOS‘u bir süre önce yayınlamıştı. Uygulama yayınlanır yayınlanmaz, Android hayranları tarafından indirilmiş ve Google Play’de 1 yıldız olan en kötü notlama ile oylanmıştı. Apple’ın ikinci Android uygulaması Beats Pill+’ın kaderi de aynı oldu ve uygulama Google Play’de yerini alır almaz tek yıldız olarak oylandı.

Apple tarafından satın alınan Beats markasının, Pill+ Bluetooth hoparlörü 229 dolara satılıyor. Android kullanıcıları ilgili uygulamanın yorumlar alanında da Beats’i ve pahalı fiyatlarını ağır bir dille eleştirdi. Uygulama puanlama ve yorumlama alanında pek çok trolleme vakasına maruz kalmış oldu.

Yorumları GösterYorumlar Gizle (3)
  1. Tugce dedi ki:

    Storeda uygulama gorunmuyor.

  2. Savaş dedi ki:

    A+ müşteriye hitap ediyor bu markalar. Paran yoksa alma diyor şirket 🙂 Ne gerek var bu hareketlere? Tek yıldızı basınca “Fakirlerin gücü adına!” Diye de çığlık atsaydık 😀

  3. Yasin aktimur dedi ki:

    Psikolojide buna aşağılık komlexi deniyor.

Bir Yorum Yazın