BMW 7 serisi Uber promosyonuyla tanıtılıyor

BMW 7 serisi Uber promosyonuyla tanıtılıyor

Alman otomotiv üreticisi BMW yüksek teknoloji ile donattığı yeni 7 serisini henüz daha piyasaya bile çıkmamışken özel araç kiralama servisi Uber ile tanıttı.

Promosyonları oldukça seven ve sık sık bu tarz pazarlama örnekleri veren Uber ile kullanıcılar BMW 7 serisi otomobilleri çağırarak, bu araç içindeki deneyimi herkesten önce yaşamış oldu. Uzaktan kumandayla park özelliği gibi pek çok teknolojik yeniliği de barındıran BMW 7, Uber uygulamasının kullanıcıları tarafından ücretsiz olarak çağrılabilecek.

New York, Miami, Los Angeles ve Chicago'da belli saatler arasında açık olacak olan kampanyada Uber uygulamasından çağrılacak 2016 model BMW 7 serisi araçlar, oldukça lüks bir Uber deneyimi yaşatacak. BMW 7 serisinin tanıtımında kullanıcılara böyle bir promosyon duyurulması, BMW 7'yi kullanıcılara göstermek açısından oldukça değerli bir pazarlama taktiği. Ancak artık Uber markasının da BMW gibi bir devin yanında yine dev bir marka olarak yer alması, BMW'nin Uber'le ortak bir çalışma içerisine girmesi teknoloji ekosistemiyle otomotiv sektörünün yakınlaşmasını bize gösteriyor.

İlgili şehirlerde yaşayan kullanıcılar "7SERIESCHI" promosyon koduyla BMW 7 çağırabilecek şekilde uygulamalarını gücellemiş oldu. Bu arada Uber ve promosyonlardan bahsetmişken, yarın Webrazzi Summit'e giderken 60 TL gidiş ve 60 TL dönüş olmak üzere 120 TL’lik ücretsiz kullanım hakkınız olmasını isterseniz ilgili yazımıza göz atabilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.