Girişimcilere büyük fırsatlar sunan Startup Lounge'a katılım için son günler!

Girişimcilere büyük fırsatlar sunan Startup Lounge'a katılım için son günler!

21-22 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek olan Webrazzi Summit'e tam 15 gün kaldı! Konferans için heyecan gün geçtikçe artarken sizlere Webrazzi Summit 2015 bünyesinde gerçekleşecek olan iki organizasyonumuzu da hatırlatmak istiyoruz: Startup Lounge ve Webrazzi Arena.

Bir girişimcilik yarışması olan Webrazzi Arena için başvurular çoktan sona erdi, hatta katılımcı şirketler bile belirlendi. Bu konuda şu an için başka bir duyuru yapamıyoruz. Tek söyleyebileceğimiz şey; Webrazzi Arena katılımcılarını Webrazzi Summit 2015 sahnesinde tanıyıp, juri önündeki sunumlarını izleyebileceğiniz.

Startup Lounge'da ise girişimciler 2 gün boyunca girişimlerini tanıtıp katılımcılarla, yani potansiyel iş ortakları, müşterileri ve yatırımcılarıyla tanışma fırsatı bulacak. Girişimciler aynı zamanda Startup Lounge alanında kurulacak sahnede sunum yapma ve halk oylaması sonucunda Webrazzi Arena’ya dahil olma şansı gibi avantajların da sahibi oluyor.

startup-lounge

Startup Lounge'a katılmak isteyen girişimcilerin ellerini çabuk tutmaları gerekiyor. Hem Startup Lounge için hazırlık aşaması hem de bizim kendi planlamalarımız için en geç önümüzdeki hafta başına kadar başvuruları bekliyoruz.

Startup Lounge paketi içinde neler var?

Girişimciler için satışa olan Startup Lounge paketini 1000 Euro karşılığında satın alabilirsiniz. Ödemeyi dilerseniz online olarak kredi kartınızla dilerseniz de havale yoluyla gerçekleştirebilirsiniz. Havale yöntemi için [email protected]‘a bir e-posta göndermeniz yeterli.

Girişimciler için özel olan Startup Lounge paketi içindeyse şunları barındırıyor;

  1. 2 adet Webrazzi Summit 2015 davetiyesi (Şu an bir kişilik biletin 600 Euro’ya satışta olduğunu da ekleyelim)
  2. 2 gün boyunca Startup Lounge alanında bir adet tanıtım masası (‘demo table’)
  3. Startup Lounge sahnesinde sunum yapma
  4. Halk oylaması sonucunda Webrazzi Arena’ya dahil olacak girişimlerden biri olma şansı

Benzer yurtdışı örnekleriyle Startup Lounge konsepti hakkında fikir sahibi olabilirsiniz

Daha önce yurtdışındaki benzer konferanslarda Startup Lounge benzeri konseptler hayata geçirilmiş ve girişimciler yoğun ilgi göstermişlerdi. Örnek olarak Webrazzi olarak bizzat bizim de katıldığımız Dublin Web Summit 2014’e ve konferans sponsoru olduğumuz TechCrunch Disrupt Europe 2013‘e göz atabilirsiniz.

Webrazzi Summit 2015 ya da Startup Lounge ile ilgili tüm soru ve görüşleriniz için bizimle [email protected] e-posta adresini kullanarak iletişime geçebilirsiniz. Tüm girişimcileri Startup Lounge’a bekliyoruz. ;)

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.