iPhone 6S ve 6S Plus'a yakından ilk bakış [Video]
Teknoloji

iPhone 6S ve 6S Plus'a yakından ilk bakış [Video]

Apple'ın yeni iPhone modellerini tanıttığı 'September event' birkaç saat önce sona erdi. Webrazzi olarak biz de San Francisco'daki etkinliği yerinde izledik ve beklendiği üzere iPhone 6S ve 6S Plus'a Apple ekibinin sunumunun hemen ertesinde deneyim salonlarında yakından göz atma şansı bulduk. Çok yakında daha detaylı bir inceleme sözü vererek sizi yukarıdaki ilk bakış videomuzla baş başa bırakıyorum.

Yorumlar (5)
 1. Çağatay Bilgiç Çağatay Bilgiç

  Bende 6 var 6s i hemen almayı düşünüyorum ön sipariş olur mu ?

 2. 3D Touch dışında kayda değer hiçbir şey yok. Birde bu iPhone yükseltme programına katılan olur mu merak ediyorum.

 3. Murat Yazıcı Murat Yazıcı

  Bu S modellerine hiç ısınamadım. Sanki buçukmuş gibi geliyor, bu da İphone 6 buçuk :D

 4. Kütahyalı Kütahyalı

  yaklaşık 10aydır note 4 kullanıcısıyım. i phone 6s plus alacaktım ama yine hiç iyi özelliklere sahip değiller sadece telefonlarına ufak tefek 1-2özellik ekleyerek 600-700tl fiyatını yükselterek satacaklar insanları kandırmak çok basit ve rahat telefon üreticileri için gerçi devletimizin koymuş olduğu dünyanın en yüksek vergilerinide unutmamak lazım. :) ismi ne olur tam olarak söyleyebilmek çok zor ama büyük bir ihtimalle i phone 7 olur artık çok iyi ve muhteşem özelliklerle çıkmasını bekleyiceğim ve böyle olursa alacağım pek ummasamda. haydi i phone kurtar beni samsungdan ;)

 5. İbrahim İbrahim

  Bende ıphone 6 var. 6s da hiç bir değişiklik göremedim bence telefonu Değiştirmek yanlış hatta saçmalık 3190₺ verilmez!!!