GittiGidiyor'un yeni Genel Müdürü Öget Kantarcı oldu
E-Ticaret

GittiGidiyor'un yeni Genel Müdürü Öget Kantarcı oldu

eBay'in Türkiye pazarındaki markası olan GittiGidiyor'da genel müdürlük görevine Öget Kantarcı getirildi. GittiGidiyor’da ticari direktör olarak görevini sürdüren Kantarcı'nın Ağustos 2015'ten itibaren yeni görevine başlayacağı açıklandı.

Koç Lisesi ve Koç Üniversitesi’nden mezun olan Öget Kantarcı, Peugeot ve Turkcell'den sonra e-ticaret pazarına geçiş yaparak Estore ve Limango'da satış ve operasyonlardan sorumlu üst düzey görevler almıştı. 2014 yılında GittiGidiyor'a geçiş yapan Kantarcı, 19 ay içinde GittiGidiyor'da genel müdürlük koltuğuna yükselmiş oldu.

Bildiğiniz gibi GittiGidiyor Genel Müdürü Gülfem Toygar, eBay Almanya operasyonlarının başına getirilmişti ve o haberle birlikte Öget Kantarcı'nın yeni genel müdür olacağını paylaşmıştık. Bakalım 2015'in ilk çeyreğinde yüzde 55 büyüyen GittiGidiyor, Öget Kantarcı yönetiminde nasıl bir performans sergileyecek.

Yorumlar (8)
 1. Murat Hansu Murat Hansu

  mega dükkanı 2bin tl yaparlarsa ciroları düşecek tabi ki, şahsen ben 45 bin ilan bulunan dükkanımı kapattım bile.

 2. Benim dukkanin 18 gunu kaldi bende kapaticam 2 binlira dukkan Kirasi olmaz

 3. Ali Yılmaz Ali Yılmaz

  15.5.2015 Tarihinde Gitti gidiyor sitesine duyduğum güvenden dolayı siteden 1 tane Samsung galaksi es4 aldım .Aldığım güne lanet olsun 849 tl verdim Orjinal diye bana reblika yani taklit ürün verdiler 10 gün sonra imey numarası sahte diye telefon kapandı. Siteyi aradım durumu izah ettiyim halde yardımcı olmadılar Bende bir tüketici olaraktan Allah bana ne kadar ömür verirse yaşadığım müddetce bu siteyi her gün her yerde anlatacam ve bu site hakkında yaşadıklarımı anlatacamki İNSAN lar benim gibi yanmasınlar. Bu arada Hukuki yollarada baş vuracam.

 4. Sipariş gectım param kartımdan cekıldı fakat kımse ne ürünü görüyor Ne paramı ama ben kart ekstramdan fazlası ıle görüyorum bunu. Ve ıkı gündür musterı temsılcısı ıle görüşmek ıcın mücadele edıyorum nasıl bır saçmalığın ıcındeyıZ anlamadım

 5. Erdal Keskin Erdal Keskin

  İnternet üzerinde Gitti Gidiyor mağdurları ve şikayetleri diye Web sitesi kurulmuş. Yakında derneğe dönüşecek hale gelmişler.

  Yüzbinlerce çözümsüz bırakılmış mağduriyet. Bu gün %55 rakamsal büyümek marifet değil. Her geçen gün mağdur tüketicinin gönlünde küçülüyorsunuz.

  Gitti gidiyor, sıfır risk diyip insanları avlıyor. Ne idüğü belirsiz alt satıcılar tüketiciye çarpıyor. Kargo şirketleri de bu tezgahı tamamlayan sac ayağı olmuş.

  Sonuçta ortaya nitelikli dolandırıcı çetesi çıkmış. Bu millet ve devlet buna dur der. İlahi adalettir sizleri yok edecek. Sakın şaşırmayın.

  1. sıfır risk sistemi diye kakaladıkları sistem yüzünden binlerce satıcıda mağdur durumdadır.

 6. Neslihan Neslihan

  Hayalimdeki mutfak robotunu aldım diye sevinirken bi türlü gelmeyen korgo beni kahretti😞param BURNUNUZDAN FİTİL FİTİL GELSİN İNŞAALLAH

 7. Dry Çbn Dry Çbn

  GittiGidiyor üzerinden Mat Elektronik firmasından araç için bass sistemi aldım beğenmedim iade ettim ürün firmanın eline geçtiğinde beni aradılar ve kargo parasını benim karşılamamı istediler. Ben kabul etmeyince küfürler etmeye başladılar, boyle bır rezıllıkle ilk defa karşılaşıyorum Musterı temsılcısı olan arkadslar bana hicbirsekılde yardımcı olamadılar para iadem neden yapılmıyor Musterı memnuniyeti sıfır