Logo Yazılım, ilk şirket içi hackathon'unu tamamladı
Yorumlar (8)
 1. Izmir Tisort Baski Izmir Tisort Baski

  başarılarının devamını diliyorum

 2. Mert Bul Mert Bul

  1- bize ne? Kendi içlerinde yapmışlar,

  2- Eski kafalı şirket, kendi içinde hackathon yapıyor, pek güzel. ERP yazarken nasıl yenilikçi fikriler çıkmıştır merak ettim gerçekten.

  3- bize ne? söylemiştim değil mi?

  4- türkiye nin en değerli şirketinin logo olması sektörün utancıdır.

  1. ERP yazarken yenilikçi fikir ortaya çıkamaz mı? Eminimki bu haber hepsiburada.com 'dan gelseydi ağzının suyu akarak okurdun. Firmaların kendisini teknoloji hızının arkasında kaldığını hissettiğini anladığı anda onu yakalamak için yeniliğe yakın etkinliklerde bulunması güzel bir durum. Senin düşüncene göre Logo ölsün, zaten bir faydası olmaz ülkeye ve dünyaya.

 3. Bi şirketin kendi içinde yaptigi hackathon neden burda haber oluyor anlamak güç.

  1. 1- Başkalarına örnek olması için

   2- Logo firmasını daha iyi anlayabilmemiz için

   3- Bilişim sektörünün webden ibaret olmadığını hatırlamamız için

   4- ..

 4. Muthis inovasyon;

  "Maraton sonunda izin sistemiyle ilgili ürün geliştiren takım 1.liği elde ederken, masraf sistemi ve kaynak planlama üzerine geliştirilen ürünler 2. ve 3. seçildi."

  Teknoloji stacki olarakta delphi, visual basic falan kasmistir gencler, tebrikler.

  Simdi dagilabiliriz :)

 5. Bize ne yahu? Şirket dışından kimseye faydası olmuş mu?

 6. Baran Can Aydin Baran Can Aydin

  Teknolojiye desteği nedir? Girişimcileri desteklemiş midir? Bu hackatlona katılan arkadaşlar çıkardıkları ürün satışından herhangi bir ekstra para alacaklar mı? Ödül sisteminin gelişmediği yazılım firmalarında ancak yazılım memurları çıkar. Yazlımcıya dünyanın en az kazancını vereceksin. Kendini geliştirmesi için imkan tanımıyacaksın. Fikir bulduğunda desteklemeyeceksin. Böyle politikalar için devlete baskı kurmayacaksın. Fikri mülkiyete saygılı olmayacaksın. Sonra şirket içi fikir yarışması yapıp haber olacaksın. Sadece logo için demiyorum. Lafım kendini yazılım şirketi sanan para babalarına gelsin... Bu ülkede zihniyet bana hemen para kazandır bizde sana birkaç kuruş atarız belkiden öteye gitmiyor malesef. Amerika'da fikri önemseyen olmasa bile para yatıran risk alan yatırımcılar ile yazılımda dünya devi olacak şirketleri sağladılar. Bizde ay sonunu nasıl getireceğini düşünen . Şirket içi çalışma politikalarından bunalıp freelance işler yapma çin ayrılan yazılımcılar artmaya başladı.