Pusula360.com: Çalışan performansı değerlendirme sistemi

Pusula360.com: Çalışan performansı değerlendirme sistemi

Çalışanlara yönelik performans değerlendirmesi yapmak şirketler için giderek daha yaygın bir iş haline geliyor. Performans değerlendirme sistemi Pusula360.com da büyüme evresindeki bu alanı yakalamış ve erkenden yerini alıyor.

Yazılımnet firması içerisinde 5 kişilik bir ekip tarafından geliştirilen Pusula360, 1 yıllık bir geliştirmenin ardından Haziran ayı içinde kullanıma açılmış. Açıldığı iki hafta içinde 28 firma kayıt olmuş ve bunların 6'sı Pusula360 performans değerlendirme sistemini aktif olarak kullanmaya başlamış.

Pusula360 performans degerlendirme 2

Şirketlerin yüzde 80'i kağıt ve Excel kullanıyor

Performans değerlendirmesi yapan hem küçük ölçekteki şirketleri hem de orta ve büyük ölçekli şirketleri hedefleyen Pusula360, bu alanda bir boşluk olduğunu doğruluyor. Şirketin yaptığı araştırmalara göre performans değerlendirmesi yapan her 10 şirketten 8'si performans değerlendirme sürecini Excel veya basılı formlar üzerinden sürdürüyor. Sadece şirketlerin yüzde 20'si bir yazılım çözümü kullanıyor.

Öncelikle geleneksel yöntemler kullanan şirketleri kendine çekmek isteyen Pusula 360 ile değerlendirme süreçlerini hızlı ve kolay bir süreç haline getirmek istiyor. Kullanıma hazır yetkinlik formları ve özelleştirilebilir gelişmiş raporlar sunuyor.

Pusula360 performans degerlendirme 1

Değerlendirme başına ödeme

Pusula360, kullandığın kadar öde mantığında çalışıyor ve rapor indirmek için sisteme kredi yüklemek gerekiyor. Rapor kredisi fiyatları da açılışa özel yüzde 50 indirimli haliyle birim fiyat başına 20-38 TL arasında değişiyor.

İleriye dönük olarak çalışanların performans sonuçlarına geri bildirim özelliği eklemeyi, gelişim planlamaları için eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunmayı planlayan Yazılımnet, sisteme üye olan ilk 36 firmaya Webrazzi okuyucusuna 10 rapor kredisini ücretsiz olarak hediye edecek. Bunun için yapmanız gereken üye olduktan sonra WEBRAZZI10 kodunu e-posta ile [email protected] göndermek.

Eğer şirketiniz için performans değerlendirmesi uyguluyorsanız yorumlarınızı bekliyoruz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.