Sosyalmedya.co’nun arayüz tasarımı tamamen yenilendi

Geçtiğimiz Temmuz ayında Webrazzi ailesine katılan Sosyalmedya.co‘nun arayüz tasarımı tamamen yenilendi.

Sosyalmedya.co’nun değişen içerik anlayışına uyumlu olarak daha okunabilir, daha kolay paylaşılabilir ve daha fazla sayıda içerik formatıyla uyumlu olan bu yeni tasarımında galeriler, quizler, eğlenceli listeler ve video haberler de Sosyalmedya.co okuyucularıyla buluşacak.

Arayüz tasarımını Aykut Yılmaz ve WordPress geliştirmesini de Ant Ekşiler‘in gerçekleştirdiği #YeniSosyalmedyaco hakkındaki görüşlerinizi hem burada hem de Twitter’da bekliyoruz.

sosyalmedyaco-yeni-arayuz-tasarimi

Yorumlar (7)

 1. Yeni tasarım şahane olmuş. Tebrikler.

  Cevapla
 2. çok güzel tebrikler teşekkürler.

  Cevapla
 3. Mashable’dan büyük oranda alıntılamışsınız. İyi güzel de orijinal değil.

  Cevapla
 4. Kızmak yok.. Mashable kopyası gibi olmuş.. Onun dışında renk seçimi iyi duruyor, unlimited scroll performansı sıkıntılı hızlı scroll yaptığımda takılmalar oluyor ama yinede rahatsız etmiyor. 6.5/10

  Cevapla
 5. harbiden mashableye oldukça çok benzemiş. iş fikirlerine ve kariyer olanaklarına odaklanan yazıların azalmadan devam etmesini istiyoruzzz 🙂 Bu arada webrazziyle ilgili de ufak bir antiparantez belirteyim; ”içerikleriniz, çok teknik terim ve sektör dışındakilere uzakta olmaya başladı.Örneğin ben bloglamaktan ve bloggerlikle ilgili içeriklerden oldukça keyif alıyorum.Mesleğim bambaşka bir sektörde olmasına rağmen.Oysaki içerikleriniz derinleştikçe ziyaret edesim pek gelmiyor.Benim gibi düşünenlerin azınlıkta olduğunu pek sanmıyorum.
  İçerikleriniz bloglama, bloggerlik ve motivasyon öykülerilerine odaklansa daha fazla kişiye ulaşırsınız..

  Cevapla

Bir Cevap Yazın