Sosyalmedya.co'nun tamamı Webrazzi tarafından satın alındı

Sosyalmedya.co'nun tamamı Webrazzi tarafından satın alındı

Bir süredir sosyalmedya.co'nun kurucusu Fatih Güner ile süren görüşmemiz, bugün atılan imzalarla son buldu ve sosyalmedya.co'nun tamamı tüm alt alan adları ve sosyal medya hesaplarıyla birlikte Webrazzi tarafından satın alındı.

Fatih Güner ve sosyalmedya.co ekibi tüm devir işlemlerinin tamamlanmasının ardından, 1 Ağustos 2014 tarihinden itibaren site yönetimini bırakacaklar ve içerikle birlikte sosyalmedya.co'nun mevcut işleri Webrazzi tarafından yönetilecek.

Webrazzi olarak sosyalmedya.co'nun sahip olduğu kitleyi ve trafiği daha ileriye taşımak için çalışacağız. Bunu yaparken de içerik tarafında bazı yeni açılımlara gideceğiz. İş modelleri konusunda da sahip olduğumuz tecrübe ile yeni modeller uygulamayı düşündüğümüz sosyalmedya.co'nun önümüzdeki dönemlerde "sosyal medya" odaklı içerikte pozisyonunu daha geniş kitlelere yayarak, güçleneceğine inanıyoruz.

Çok merak edileceğini tahmin ediyorum ancak satın alma bedeli ile ilgili karşılıklı alınan karar sebebiyle malesef bir açıklama yapamıyoruz.

Fatih Güner'e ve sosyalmedya.co ekibine bundan sonraki dönemde özellikle profesyonel yaşantılarında başarılar diliyoruz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.