Twitter'ın canlı yayın uygulaması Periscope artık Android'de
Mobil

Twitter'ın canlı yayın uygulaması Periscope artık Android'de

Twitter popüler canlı yayın uygulaması Periscope'un Android versiyonunu yayınladı. Yaklaşık iki ay önce yalnızca iOS için yayınlanan uygulamanın Android versiyonunun temel özellikleri aynı ancak Periscope'un Android için yenilikler yaptığını görmek mümkün.

Android için Google'ın material design prensiplerine bağlı olarak hazırlanan Pericope'un tasarım açısından iOS'ten ayrıştığı ilk göze çarpan farklılık. Bununla birlikte canlı yayına ara vermek zorunda kaldığınızda, Periscope Android uygulaması kaldığınız yerden devam etmenizi kolay hale getiren bir özelliğe sahip. Örneğin canlı yayın izlerken arandığınız ya da mesaj aldığınızda kesilen yayını kaldığınız yerden izlemenizi sağlayan "tekrar başlat bildirimi" seçeneğini görüyorsunuz.

periscope androidİncelemek isterseniz Android KitKat 4.4 sürümü ve üstü kullanıcılarının yükleyebildiği Periscope'u Google Play'den hemen indirebilirsiniz.

Yorumlar (2)
  1. Sürümü 4.4 kitkat olmayan insanlari hic dusunmuyolar zaten bu yuzden de cok fazla kullanici kaybediyolar buna bir an once cozum bulunmasi lazim..

  2. Volkan Akpınar Volkan Akpınar

    Valla Periscope'u Türkler kullanmasın biz her şeyin çirkin tarafını keşfetmek zorundamıyız? Neden iyi niyetle yapılan her şeyin açıklarından faydalanıyoruz? Girin bakın çirkin görüntüler yayınlanmaya başlamış bile uygulamayı 1 saat yüklemem silmem için geçerli bir sebep oldu.