NewCo İstanbul'a neden katılmalısınız?
Etkinlikler

NewCo İstanbul'a neden katılmalısınız?

Silikon Vadisi'nden dünyaya yayılan NewCo Festivali'nin Türkiye (İstanbul) ayağı için sayılı günler kaldı. NewCo İstanbul ile Türkiye'nin özellikle internet ve teknoloji odaklı önemli markalarının ofislerini bizzat ziyaret edebileceksiniz.

Webrazzi işbirliğiyle hazırlanan program 10 Haziran Çarşamba günü gerçekleştirilecek ve tam 50 marka Newco İstanbul katılımcılarını ağırlayacak. Özellikle genç girişimci adayları için faydalı olacağını düşündüğümüz bu etkinlikle 1 gün içinde farklı ofisleri programlı şekilde ziyaret etmek mümkün olacak.

Bitaksi, BlaBlaCar, GBA, Markafoni, Mynet, Paraşüt, THY, Riot Games gibi bildiğiniz bir çok markayı (elbette Webrazzi'yi de) ofisinde ziyaret edebileceksiniz.

Bu benzersiz deneyimi yaşamak için ist.newco.co adresinden detaylı bilgi alabilir ve dilediğiniz bilet seçeneğiyle programınızı ayarlayabilirsiniz.

newco2015companysheet

Yorumlar (4)
  1. yurdisindan katilim nasil olacak ?

  2. Volkan Küçük Volkan Küçük

    Geçen hafta not almıştım ama videodan Arda'yı izleyince havale yapıp iki kişilik kaydımızı yaptık. Etkinlik çalışmanız için teşekkürler.

  3. Ulaşımlar nasıl sağlanacak?Katılımcılar kendi imkanları kendi araçları ile mi gidecek yoksa ortak araç mı sağlanacak?

    1. Evet, katılımcılar kendi imkanlarıyla ulaşımlarını sağlamak durumundalar.