NameScroll: Orta ve büyük ölçekli şirketler için rehber ve mesajlaşma uygulaması
Mobil

NameScroll: Orta ve büyük ölçekli şirketler için rehber ve mesajlaşma uygulaması

Namescroll rehber uygulamasi2014 yılı sonunda Tekir.com adlı fırsat uygulamasını tanıtan Komote Teknoloji, bu kez NameScroll ile şirketlerin kişi/rehber yönetimini ve kurum içi iletişimi kolaylaştırmak istiyor.

Orta ve büyük ölçekli şirketlerin tüm birimleri arasındaki iletişim kopukluğunu gidermeyi hedefleyen NameScroll, kurum içi tüm kişi/rehber kayıtlarını bir araya topluyor, mesajlaşma, dosya paylaşımı raporlama özelliklerini bir araya getiriyor. Merkezi bir iletişim uygulaması olarak kurum içi verimliliği artırmayı vaadediyor.

Hem mobil uygulamalarına (Android, iOS) hem de Windows uygulamasına sahip olan NameScroll'da istenilen sayıda rehber oluşturmak ve istenilen kişi veya kurumlarla paylaşmak mümkün. Departmanlar kendi rehberlerini oluşturup kendi aralarında da kullanıma açabiliyor. Paylaşılan dökümanlara erişim de organizasyon şemasına göre şekillendirilebiliyor.

Namescroll rehber uygulamasi

2013 yılında ilk adımları atılan ve 2015 yılı itibariyle son ürün haline getirilen Namescroll, şimdiye kadar 2500 mobil kullanıcıya ulaşmayı başarmış. İstanbul Ticaret Odası ve Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark gibi toplamda 10 kuruluş Namescroll’u aktif olarak kullanmaya başlamış ki NameScroll'un yoluna devam edebilmek için ilk eşiği geçmiş gibi görünüyor.

İlk ay ücretsiz olarak kullanılabilen NameScroll'un aylık ücretleriyse 129 dolar ile  549 dolar arasında değişiyor. NameScroll, bu açıdan bakıldığında Webrazzi okuru yeni girişimler pek ideal görünmüyor ancak hedeflenen orta ve büyük ölçekli şirketlerin karşılayabileceği bir tutar olduğunu söyleyebiliriz. Rekabetçi uygulamaların çıkmasıyla fiyatların güncellenebileceğini de söylemeden geçmeyelim. :)

Yorumlar (7)
 1. peki ya güvenliği nasıl sağlıyorlar? Detay var mı?

  1. Cafer Can Arslan Cafer Can Arslan

   Bir çok şirketin güvenliğe bakış açısı:

   güvenliğimiz çok sağlam, 2 tane güvenlik görevlisi var şirkette

 2. Türkiye şartlarında ki orta ölçekli bir firma çıkıpta 350 TL gibi bir rakamı hayatta vermez. Büyük ölçekli firmalar bu fiyata anca kullanır

 3. Yağmur Eser Yağmur Eser

  Fırat Bey, Öncelikle Namescroll'a yer verdiğiniz için teşekkür ederiz.

  Referanslardan da anlaşıldığı gibi hedef sektörlerimiz öncelikli olarak orta ölçekli kurumlar ve STK'lardır. Döviz kurlarında yaşanan günlük değişimler sebebiyle fiyatlandırmamız böyledir. Konuya ilişkin güncelleme çalışmaları yapıyoruz. Fiyatlandırmayla alakalı revize çalışmalarımız sürmektedir.

  İyi Çalışmalar...

 4. Nedir yani, çalıştırdığınız yazılımcılara Usd ile mi maaş ödüyorsunuz? Kura bağlı fiyat yükselmiş miş...

 5. Aynursevim1962 Aynursevim1962

  Sayın Ayhan, yapılan işleri keşke böyle göbek kaşıyıp eleştirmek yerine biraz daha yapıcı yaklaşsak. Yada desek ki bende şu yazılımı yaptım bu kadar personelim var, yazılım piyasasında USD kullanılmaz. Bilelim karşımızdakinin ne olduğunu. Yoksa hayatta bir balta ve sap ilişkisine girememiş insanların yaptığı şeyi burda yapmayalım burası webrazzi. Bende USD ile satışın doğru olmadığını düşünüyorum, Hatta incelesem birçok eksiklikte bulurum ama böyle saçma bir uslupla eleştirmek bize yakışmaz. Startup projeler bunlar, çok istiyorsan yap analizini gönder veya yayınla. Bende Startup yönettiğim için bu cevabı yazıyorum. Lütfen biraz daha aklı başında ve buraya yakışan yorumlar yazalım...

 6. Elektrik Malzemeleri Elektrik Malzemeleri

  Orta ve büyük ölçekli şirketler için rehber ve mesajlaşma uygulaması kullanıyoruz, daha fazla plugin