NameScroll: Orta ve büyük ölçekli şirketler için rehber ve mesajlaşma uygulaması

NameScroll: Orta ve büyük ölçekli şirketler için rehber ve mesajlaşma uygulaması

Namescroll  rehber uygulamasi2014 yılı sonunda Tekir.com adlı fırsat uygulamasını tanıtan Komote Teknoloji, bu kez NameScroll ile şirketlerin kişi/rehber yönetimini ve kurum içi iletişimi kolaylaştırmak istiyor.

Orta ve büyük ölçekli şirketlerin tüm birimleri arasındaki iletişim kopukluğunu gidermeyi hedefleyen NameScroll, kurum içi tüm kişi/rehber kayıtlarını bir araya topluyor, mesajlaşma, dosya paylaşımı raporlama özelliklerini bir araya getiriyor. Merkezi bir iletişim uygulaması olarak kurum içi verimliliği artırmayı vaadediyor.

Hem mobil uygulamalarına (Android, iOS) hem de Windows uygulamasına sahip olan NameScroll'da istenilen sayıda rehber oluşturmak ve istenilen kişi veya kurumlarla paylaşmak mümkün. Departmanlar kendi rehberlerini oluşturup kendi aralarında da kullanıma açabiliyor. Paylaşılan dökümanlara erişim de organizasyon şemasına göre şekillendirilebiliyor.

Namescroll  rehber uygulamasi

2013 yılında ilk adımları atılan ve 2015 yılı itibariyle son ürün haline getirilen Namescroll, şimdiye kadar 2500 mobil kullanıcıya ulaşmayı başarmış. İstanbul Ticaret Odası ve Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark gibi toplamda 10 kuruluş Namescroll’u aktif olarak kullanmaya başlamış ki NameScroll'un yoluna devam edebilmek için ilk eşiği geçmiş gibi görünüyor.

İlk ay ücretsiz olarak kullanılabilen NameScroll'un aylık ücretleriyse 129 dolar ile  549 dolar arasında değişiyor. NameScroll, bu açıdan bakıldığında Webrazzi okuru yeni girişimler pek ideal görünmüyor ancak hedeflenen orta ve büyük ölçekli şirketlerin karşılayabileceği bir tutar olduğunu söyleyebiliriz. Rekabetçi uygulamaların çıkmasıyla fiyatların güncellenebileceğini de söylemeden geçmeyelim. :)

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.