Tekir.com, e-ticarette aranan fırsatları cebe getiriyor

Tekir.com, e-ticarette aranan fırsatları cebe getiriyor

E-ticaretteki fırsat algısı eskisi kadar çekici gelmiyor ama internette araştırma yapmaktan da vazgeçmiş değiliz. Bu iki dinamiği birbirine bağlayan Tekir.com, yakalamak istediğiniz fırsatları mobil uygulamalarla avucunuzun içine getiriyor.

Tekir.com, medya sektöründe yaptığı yatırımlarla bilinen Cavme Group şirketlerinden Komote Teknoloji tarafından geliştirilen bir girişim. Kurumsal rehber yönetimi ve mesajlaşma yazılımı NameScroll’u geliştiren firma ve son 6 aydır çalışmalarını Tekir üzerine yoğunlaştırmış ve ortaya faydalı bir girişim çıkmış.

Web sitesi üzerinden bir çok e-ticaret sitesinin kampanyalarına yönlendirme yapan Tekir, detaylı kampanya takibi için Android ve iOS uygulamalarını öne çıkarıyor. Altı aylık bir çalışmanının ürünü olduğunu öğrendiğimiz uygulamalar marka, kampanya tipi ve kredi kartı çeşidine göre takip imkanı sunuyor.

tekir mobil kampanya uygulamasi

Şu anda webde günlük 800 civarında kişiye ulaşan Tekir, 600 markanın 900 civarında kampanyasına erişim sağlıyor. Marka ismi veya anahtar kelime ile filtreleme ile tüm kampanyaları aramak mümkün ama ilk aşamada en popüler 30 markanın kampanyalarını takip edebiliyorsunuz. Tekir'in potansiyel gelir kanallarını ise marka anlaşmaları, reklamlar ve gelir ortaklıkları oluşturuyor.

Mobil uygulamalarda 13 bin indirme (Google Play'e göre 5 bin-10 bin arasında) sayısına ulaşan Tekir'in hedefi 2015'te 1 milyon kişiye ulaşmak. En başta da belirttiğim gibi e-ticaret müşterileri kampanya takip etmekten çok kampanyaların kendisine ulaşmasını bekliyor ve Tekir bu konuda ihtiyaca cevap veriyor. Yani kendini sürekli geliştirmesi durumunda hedeflerine ulaşması mümkün görünüyor.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.