Adrazzi: Webrazzi ekibinden yeni nesil doğal reklam platformu

Yeni projemiz Adrazzi'yi Salı günü Mobil'15 konferansımızda açtık. İki gündür yayında olan Adrazzi, yeni nesil bir doğal reklam platformu.

adrazzi_logoGünümüzde dijital pazarlamanın yükselen trendi olan doğal reklamlar, yayınlandığı mecraların diliyle hazırlanan ve içerik sitelerinde doğal akışın içerisinde yer alarak okuyucuyu daha az rahatsız ediyor.

Aslında hepimizin Facebook ve Twitter'la aşina olduğumuz doğal reklam türünde hizmet sunan Adrazzi ile reklamlarınız kaliteli ve özgün içerikler sunan yayınlacılarda yer alacak.

Şu anda Webrazzi ve Sosyalmedya.co'da yer alan Adrazzi'nin yakın bir gelecekte Türkiye'nin diğer önde gelen mecralarında da yer almasını planlıyoruz. İsterseniz siz de yayıncı başvuru formumuzdan iletişime geçebilirsiniz.

screens

Adrazzi'de yer alabilmek için 4 basit adımı tamamlamanız gerekiyor. Üyelik, kampanya oluşturma, ilk reklamı oluşturma ve ödeme adımlarının ardından reklamınız onaya düşüyor. Kısa sürede gerçekleşen onayın ardından da reklamınız yayına giriyor.

Format olarak sitenin tasarımına uygun olarak tasarlanan reklam alanı ve ilgi çekici reklam içeriği sayesinde, kampanya tıklama oranlarının normal banner alanlarına göre oldukça yüksek olduğunu söyleyebiliriz.

adrazzi-webrazzi-ekran-goruntusu

Adrazzi reklamları şu anda Webrazzi ve Sosyalmedya.co'da üçüncü yazının altında ve makalelerin altındaki ilginizi çekebilecek haberler bölümünde yer alıyor.

Salı günü konferansta duyurulmasının ardından ilk reklamların hemen yayına girdiği Adrazzi'yi siz de hemen deneyebilirsiniz. Her türlü görüş, öneri ve geri bildirimlerinizi [email protected] adresinden paylaşabilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.