Genişleyen T-appz platformları mobil ticarete hızlı bir giriş yapmanızı sağlıyor [Mobil’15]
E-Ticaret

Genişleyen T-appz platformları mobil ticarete hızlı bir giriş yapmanızı sağlıyor [Mobil’15]

T-mob t-appz Rudi DokmeciogluTürkiye'de mobil uygulama geliştirme konusunda uzmanlaşan şirketlerden tmob'un kurucusu Rudi Dökmecioğlu da Mobil15'te bizimleydi. Yükselen değer mobil ticarete ne kadar kısa sürede adım atılabileceğini bir demoyla gösterdi.

T-mob'un geliştirdiği t-appz, çok kısa sürede mobil e-ticaret uygulamanızı hayata geçirmenizi sağlayan bir platform. Bu platform 2014 sonunda geliştirilmişti ve sizlere tanıtmıştık. Rudi Dökmecioğlu hem bu platformdaki güncellemeleri paylaştı, hem de t-appz ile dakikalar içinde bir mobil e-ticaret uygulaması geliştirdi.

IBM Global iş ortakları arasına giren t-appz, aldığımız bilgiye göre şu anda Türkiye'de 20 büyük e-ticaret sitesinin 13'ü tarafından kullanılıyor. Bu platform üzerinde kurgulanan T-race işin pazarlama tarafını, T-race+ ise perakende tarafını da kapsayan özellikler sunuyor.

Kısacası t-appz platformlarını kullanan bir e-ticaret sitesi, müşterilerinin dijital ve fiziksel mağaza hareketlerini de kapsayacak şekilde mobil ticarete adım atmış oluyor.

Yorumlar (6)
 1. Basic paketi bile aylık 1900 TL ! Yıllık 23 bin TL gibi bir rakamdan bahsediyoruz. Kendimize özel yazdırsak tüm uygulamaları t-appz in 1 yıllık parası anca tutar sanırım. Bir kere yazdırınca da ömürlük kullanılıyor. Bu fiyatlarla kıme neyin satışını yapmayı planlıyorlar acaba ? Bu bahsedilen rakamlar yıllık olsaydı eminim 15 tane değil 1500 tane müşterisi olurdu şimdiden. Bunu dikkate almalarını rica ediyorum. Ben gerçekten kullanmak istiyorum ama o kadar bütçeyi ayıramam. Şirket yetkilileride bu yorumuma cevap yazarlarsa çok sevinirim.

  1. Özden Özden

   Fatih Bey,

   Yorumunuz için teşekkürler. Basic paket eski sistemde varolan bir paketti dikkate almamanızı rica ederiz. Eş zamanlı olarak, web sayfamızın güncellenme aşamasında olduğunu ve hem paketlerimiz, hem de fiyatlarımızda değişiklikler olacağını söylemekte fayda görüyoruz. Güncel olarak t-appz için 2 paket sunuyoruz, bunlar Premium ve Enterprise. Fiyatımız aylık 399 USD’dan başlıyor ve bu fiyata hem IOS, hem Android platformlarda çalışan uygulamalarınızı yayına alabiliyorsunuz!

   Bunun yanında, native bir uygulama geliştirildiğinde ömürlük kullanılabilmesi için hızla gelişen mobil teknolojiye uygun güncelleme ve geliştirmeleri sürekli yapılmalıdır. T-appz trendi her zaman takip eder, bu güncellemeler versiyon yayın tarihlerinin çok öncesinde yapılır ve test edilir. Üstelik bunların hiç biri için ek ücret ödemenize gerek yoktur.

   Gerçekten bu fırsattan faydalanmak istiyorsanız sizi tanımayı ve detaylı bilgilendirmeyi isteriz.

 2. "Türkiye’de 20 büyük e-ticaret sitesinin 13’ü tarafından" bunlar neden yayınlanmıyor ki? Ürünün böyle sağlam referansları varsa firma niye yayınlamaz gerçekten anlayamıyorum. NDA desek, 13'ü de mi?

  Aynı zamanda toz pembe çizilen tabloda Webservis ile ürünün ortak bir arayüzle konuşması gerektiği belirtilmiyor. 1 günde kullanmaya başlarım sananları fena yanıltıyorlar.

  1. Özden Özden

   Osman Bey,

   Mesajınız için teşekkürler. Biz Tmob olarak en büyük 20 e-ticaret sitesinin 13’üyle çalışıyoruz ve buradan edindiğimiz know-how’la t-appz platformumuzu geliştirdik. Referanslarımız için : http://tmobtech.com/clients/

   IBM, Magento, nopCommerce gibi altyapıları kullanan firmalar 1 günden kısa sürede platformdan mobil uygulamalarını oluşturabilirler, çünkü hali hazırda bu platformlarla entegrasyonumuz bulunuyor. Diğer alt yapılar için ise, sağladığımız kapsamlı dökümantasyona göre kısa zamanda güncelleme yapılarak entegrasyon sağlandığından sunumumuzda bahsetmiştik. Herhangi bir sorunuz olursa bize ulaşabilirsiniz: http://www.tmobtech.com/contact/

   1. Türkiyede IBM,Magento,nopCommerce kullanan site sayısı 50-60 tane ya var ya yok. olanların bir kısmı da zaten mobil uygulama yaptırmışlar. Yer Gök mobil uygulama yaptık diyorsunuz, ama teknik olarak 20.000 tane e-ticaret sitesinin sizinle çalışma imkanı yok.

    Ben ne yaptığınızı anlamadım. anlattığınız ürünün kulllanılabilme imkanı bulunmuyor. web servis nedir ya, milletin sitesini yönetecek paneli yok, bir de size webservismi sunacak, insanları heveslendirip sonra çözüm sunmamaktan başka bir şey koymuyorsunuz ortaya.

    memlekette hiç bi paket e-ticaret yazılımının webservisi olmadığına göre, ürünü kullanma ihtimali kalmıyor, belki de ortada bir uygulama bile yok,

 3. Özden Özden

  Osman Bey,

  Sanıyorum t-appz’in referansları ve iş modeli konusunda size daha detaylı ve doğru bilgi aktarmak, geri bildirimlerinizi alarak ürünümüzü iyileştirmek için mail yoluyla haberleşmek faydalı olacaktır. Bize [email protected] üzerinden ulaşırsanız çok memnun oluruz.

  Teşekkürler,