x

Webrazzi Mobil’15 Konferansı ilk konuşmacıları belli oldu

webrazzi-mobil-15-logo14 Nisan 2015, Salı günü Point Hotel Barbaros’ta gerçekleşecek olan Webrazzi: Mobil’15 konferansımızın ilk konuşmacıları belli oldu.

Her sene olduğu gibi bu yıl da mobil ekosistemin önemli isimlerinin konuşmacı olarak yer alacağı konferansta, ülkemizin mobile odaklı neredeyse bütün şirket ve markaları katılımcı olarak bulunacaklar.

Bugün açıklayacağımız ilk konuşmacılarımıza dönecek olursak; Dönüşüm Odaklı Yerli SaaS girişimi INSIDER’ın kurucu ortağı Arda Köterin, Facebook Türkiye ekibinden E-Ticaret Sektörü Sorumlu Yöneticisi Ayten Ateş ve E-ticaret Çözümlerinden Sorumlu Yöneticisi Cenk Medeni, MakeMeReach MENA bölgesi Satış Direktörü Benjamin Mouflard , StitcherADS Kurucu Ortağı ve CEO’su Declan Kennedy, Adjust Türkiye ve Fransa’dan Sorumlu Satış Müdürü Ender Özcan, Mr. Lama Studios Kurucu Ortağı Fırat Ertem, Vivaki Turkey Digital Başkan Yardımcısı Kağan Yıldızalp, Mobilike Genel Müdürü Volkan Biçer, Adphorus Satış Müdürü Nahit Kirazoğlu, Radikal Ürün Müdürü Ömer Bali ve son olarak ROI Hunter Kurucu Ortağı Zdenko Zvada.

Yukarıdaki isimler arasında görebileceğiniz gibi Facebook Türkiye ekibi de Facebook PMD programına dahil girişimlerin temsilcileriyle birlikte ayrı bir workshop salonunda bizlerle birlikte olacaklar.

Önümüzdeki günlerde konferansın diğer konuşmacılarını ve programını da sizlerle paylaşacağız.

Webrazzi: Mobil’15 Konferansı’na yerinizi henüz ayırtmadıysanız hemen kaydınızı yaptırabilirsiniz. Bu fırsatla erken kayıt indiriminin halen devam ettiğini ancak son tura girdiğimizi de belirtmiş olalım.

Arda Köterin - INSIDER

Arda Köterin – INSIDER

Ayten Ates - Facebook

Ayten Ates – Facebook

Benjamin Mouflard - MakeMeReach

Benjamin Mouflard – MakeMeReach

Cenk Medeni - Facebook

Cenk Medeni – Facebook

Declan Kennedy - StitcherAds

Declan Kennedy – StitcherAds

Ender Özcan - Adjust

Ender Özcan – Adjust

Fırat Ertem - MMA Türkiye

Fırat Ertem – Mr. Lama Studios

Kağan Yıldızalp - MMA Türkiye

Kağan Yıldızalp – Vivaki Turkey Digital

Nahit Kirazoğlu - Adphorus

Nahit Kirazoğlu – Adphorus

Ömer Bali - Radikal

Ömer Bali – Radikal

Volkan Biçer - Mobilike

Volkan Biçer – Mobilike

Volkan Biçer - Mobilike

Zdenko Zvada – ROI Hunter

Webrazzi Mobil’15 konferansının elmas sponsoru TEB, platin sponsoru BKM ve CrenvoİK, altın sponsorları Kliksa, MobilCadde.com ve Sendloop ve t-appz‘e destekleri için tekrar teşekkür ediyoruz.

Webrazzi Mobil’15 Sponsorları

Elmas Sponsorlar

teb-logo

Platin Sponsorlar

bkm-sponsorluk crenvo-logo

Altın Sponsorlar

kliksa-logo mobilcadde sendloop t-appz

Gümüş Sponsor
digitouch_logo

Sponsor olmak ister misiniz?

Webrazzi Mobil’15 ya da diğer konferanslarımıza sponsor olmak için bizimle marketing@webrazzi.com e-posta adresi üzerinden ya da sponsorluk formumuz vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Webrazzi: Mobil’15 Konferansı’na yerinizi henüz ayırtmadıysanız hemen kaydınızı yaptırabilirsiniz. Bu fırsatla erken kayıt indiriminin halen devam ettiğini ancak son tura girdiğimizi de belirtmiş olalım.

Bir Cevap Yazın