Limango Türkiye, faaliyetlerine son verdi

Limango Türkiye, faaliyetlerine son verdi

Türkiye'ye 2009 yılında giriş yapan özel alışveriş sitesi Limango, ülkemizdeki faaliyetlerine son verme kararı aldı. Özel alışveriş sitelerinin popüler olduğu yıllarda Markafoni'den sonra pazardaki ikinci güçlü site konumundaki Limango, Trendyol'dan sonra geride kalmış ancak pozisyonunu korumayı başarmıştı.

Limango'nun Türkiye operasyonunu kuran ve ilk gününden beri yöneten Gülfem Toygar, geçtiğimiz yıl başında görevinden ayrılarak Gittigidiyor CEO'su olmuştu. O tarihten itibaren adı satış haberleriyle anılan Limango'nun aralarında Hepsiburada, n11.com ve Markafoni'nin olduğu farklı şirketlerle olası bir çıkış için görüşmeler yaptığı konuşulmuştu. Bugün kapanışı resmileşen Limango, Türkiye'de e-ticaretin yükseldiği yıllarda "internette satmaz" denilen birçok ürünü satışa sunmuş ve başarılı olmuştu.

Son bir yıl içinde kapanan e-ticaret şirketlerinin arasına katılan Limango'dan sonra Türkiye e-ticaretinin nasıl bir yön izleyeceğini izlemeye devam edeceğiz.

Limango'nun veda metni şöyle;

Sevgili Müşterilerimiz,

30 Mart 2015 tarihi itibariyle limango.com.tr sitemizde yürütmekte olduğumuz faaliyetlerimize üzülerek son veriyoruz.

Kurulmuş olduğumuz 19 Şubat 2009 tarihinden itibaren bize göstermiş olduğunuz destek ve güven için hepinize teşekkür ederiz.

Sevkiyatlarımız devam etmektedir. Sevk edilmemiş siparişleriniz standart işleyişimiz çerçevesinde sizlere teslim edilecektir.

Siparişlerinizin takibi ile ilgili işlemlerinizi “Siparişiniz ile ilgili işlemler” sayfasından yapabilir, her türlü soru, öneri, görüşlerinizi [email protected] adresine mail atarak müşteri hizmetlerimize iletebilirsiniz.

Sevgilerimizle

limango ekibi

Güncelleniyor...

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.