GittiGidiyor'da Genel Müdür değişikliği [Son Dakika - Duyum]
E-Ticaret

GittiGidiyor'da Genel Müdür değişikliği [Son Dakika - Duyum]

GittiGidiyor'un uzun yıllardır genel müdürlük görevini yürüten ve eBay'in şirketi satın almasının ardından eBay Türkiye Ülke Müdürü olarak görevini sürdüren Cenk Angın'ın 1 Ocak 2014 itibariyle görevini bırakacağı ile ilgili bazı duyumlar aldık. Cenk Angın'ın eBay bünyesinde başka bir göreve geçeceği aldığımız duyumlar arasında. Konuya yakın kaynaklarımız eBay'in bugün içinde şirket çalışanlarına gerekli bilgilendirmeyi yapacağını paylaştılar.

Cenk Angın'ın görev değişikliği ve eBay Türkiye Ülke Müdürlüğü'nü bırakıyor olmasının yanında konuyla ilgili çok önemli bir diğer duyumumuz da, GittiGidiyor yani eBay Türkiye Ülke Müdürlüğü'ne gelecek yeni ismin hali hazırda limango Türkiye Genel Müdürlüğü görevini yürüten Gülfem Toygar olacağı yönünde.

Gülfem Toygar'ın eBay Türkiye Ülke Müdürü olacağı ile ilgili duyumlarımızı çeşitli kaynaklarımızla konuştuk ve doğruluğunu büyük oranda teyit ettik diyebilirim. Ancak henüz Gülfem Toygar'la görüşemedik ve yorumlarını alamadık. Kendisinden bilgi gelmesi ya da taraflardan herhangi birinden resmi açıklama olması durumunda haberimizi güncelleyeceğiz.

Yorumlar (12)
 1. Logo benzerliğinin buna faydası olabilir.

 2. Can Aybars Can Aybars

  Limango bir başarı(!) hikayesi olduğuna göre Gülfem Hanım da GittiGidiyor'a ciddi ivme kazandıracaktır. Eğer haber gerçekse sektör adına hayırlı olsun.

 3. Devrim Dinç Devrim Dinç

  E- ticaret sektörü denince akla gelebilecek en başarılı isimlerden birisi Gülfem Toygar. Hayırlı olsun.

 4. Osman Kardeşoğlu Osman Kardeşoğlu

  Bence, Gülfem Toygar’ın Gittigidiyor.Com yani Ebay’ın ülke müdürlüğünü üstlenecek olması, Türkiye’deki e-ticaret dünyasına da yeniden büyük bir hareket getirecektir. Rekabet daha da kızışacak.

 5. Gulfem toygarı kutluyorum. Hayırlı olsun. Bu transfer online ticarete çok şey katacaktır. Gulfem Toygar umarım limangodaki başarını burada katlayarak sürdürür. Bu yaşta bu yerlere gelmek kolay değil.

 6. Gitti Gidiyor'un elde ettiği büyük başarılar, Cenk ANGIN sayesindedir. E-ticaret dünyasının bu önemli isminin yerinin doldurulması elbette çok zor. Yeni görevlerinde de başarılar diliyorum kendisine.

 7. kim gelirse gelsin. e-ticarette güveni temsil ediyor gittigidiyor. 2-3 günlük dandik firmalardan olmadığı için müdürü istenen ürün yerine başka birürün yollamaz

  1. İyi de gittigidiyor ürün gönderimi yapmıyor ki :)

 8. gittigidiyor siteye giremiyorum.genel sorunmu var

 9. Hüseyin Aslan Hüseyin Aslan

  gittigidiyor, e Bay,a satılmadan önce Muhteşem denecek

  kadar muhteşemdi.fakat ne olduysa e bay,a satıldı yönetim de işler de bozuldu.yanılıyorsam biri bana anlatsın.

 10. Süleyman Süleyman

  başarılarının devamı için Ebay a geçmesi gerekirdi zaten

 11. Semih Özyurt Semih Özyurt

  Cenk Angın ebay de başka bir göreve geçmeyecekmiş, bu birçok büyük şirkette işten üst düzey adam çıkarılırken şirket-çalışan arasında yapılan centilmenlik anlaşmasının yeni bir örneği. Göreceksiniz hiçbirzaman ebay de yeni bir göreve başlamayacak.