Gamee: Gerçekten ücretsiz mobil oyun arayanlara özel mobil sosyal ağ

Gamee: Gerçekten ücretsiz mobil oyun arayanlara özel mobil sosyal ağ

gamee mobil oyun uygulamasiGamee (iOS) oyun içi ödemelerden kurtulmak isteyenler için bulunmaz bir fırsat sunuyor. Ücretsiz mobil oyunlara odaklanan sosyal ağ uygulaması, ilk olarak Türkiye ve Avustralya'da pazara çıkıyor.

Mobil oyunlar milyar TL'ler kazandıran bir pazar haline dönüştü ancak bu ekonominin lokomotifi olan uygulama içi satın alma yöntemi herkesi mutlu etmiyor. Gamee de bu sorunu çözmek için uygulama içi satın alma özelliği olmayan oyunlar ve bir sosyal ağ altyapısıyla oyun severleri yakalamak istiyor.

Bozena Rezab'ın kurucu ortaklarından olduğu Gamee uygulamasında çok karmaşık olmayan çeşitli bedava oyunlar var ve bu oyunlar etrafındaki etkileşimlerin paylaşımı yeni nesil bir sosyal ağ ortamı oluşturuyor.

Gamee'de oyuncular oynadığı oyunların puanlarını ve etkileşimlerini birbirleriyle paylaşabiliyor. Oyunseverler yeni oyunlar keşfedip arkadaşlarının oyun performanslarını takip edebiliyor. En çok beğenilen oyunları ve en başarılı oyuncuları görebiliyor.gamee mobil oyun uygulamasi.

Mobil oyunlara 'istemeden' para vermek sadece çocukların sorunu için değil. Büyükler de bu sorundan muzdarip olabiliyor ve Gamee de bu soruna eğlenceli olduğu kadar faydalı bir çözüm bulmuş gibi gözüküyor.

Şimdilik iOS uygulamasıyla sadece Türkiye'de ve Avusturya'da pazara sunulan Gamee'nin yakında Android uygulamasının geliştirileceğini de paylaşabiliriz. iOS uygulamasını hemen indirebilir, Android kullanıcısıysanız veya başka bir ülkedeyseniz gameeapp.com'a e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.