Hürriyet'ten mobil ve içerik odağında bir hackathon: Hürriyet Mobil Hackathon

Hürriyet'ten mobil ve içerik odağında bir hackathon: Hürriyet Mobil Hackathon

Hürriyet, mobil ve içerik odağında kapsamlı bir hackathon düzenliyor. Hürriyet'e göre Türkiye'de düzenlenen içerik odağındaki ilk hackathon olma özelliğini taşıyan Hürriyet Mobil Hackathon, 10-11-12 Nisan tarihlerinde Urban Station Maslak'ta gerçekleştirilece.

Hackathon için bireysel veya takım olarak başvurularınızı, ücretsiz olarak, Eventbrite üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Hackathon boyunca katılımcılar, diledikleri mobil teknolojiyi kullanmak suretiyle 42 saat içinde her türlü medya içeriğiyle ilgili olabilecek bir uygulamayı hayata geçirecekler. Ayrıca hackathon sonunda dereceye girecek ilk 3 takımı da bazı ödüller bekliyor.

Google Developers Group iş birliğiyle düzenlenen etkinlikte sektörün tanınan isimlerinden oluşan juri üyeleri uygulamaları fikrin orjinalliği, yazılım kalitesi, ürünün fonksiyonelliği, bütünselliği ve sağladığı fayda gibi kriterlere göre değerlendirecek. Bu arada hackathon sonunda ortaya çıkan fikir ve ürünlerin fikri haklarının tamamıyla ekibe ait olacağını da ekleyelim.

Hurriyet Mobil Hackathon'u etkinliğin sitesi üzerinden detaylıca inceleyebilir, dilerseniz kaydınızı yapabilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.