Webrazzi E-Ticaret'15 Konferansı programı belli oldu
E-Ticaret

Webrazzi E-Ticaret'15 Konferansı programı belli oldu

18 Şubat Çarşamba günü Point Hotel Barbaros'ta gerçekleşecek Webrazzi E-Ticaret'15 konferansının programı belli oldu. E-ticaret sektörünün önemli isimlerinin sahneye çıkacağı etkinlikte mobil ticaretten, e-ticaret girişimciliğine, e-ticarette sağlıklı büyümeden, e-posta pazarlamasının inceliklerine kadar çok önemli konular yer alacak.Sizlerle daha önce paylaştığımız Facebook workshop'larının da yer aldığı programda, e-ticaret profesyonelleri için Facebook kullanımı ve araçları bu oturumlarda ele alınacak.BKM Genel Müdürü Soner Canko'nun 2014 yılı e-ticaret pazarını değerlendirmesiyle başlayacak olan konferansta, n11.com'un hikayesini şirketin Strateji ve Planlama Genel Müdür Yardımcısı Yu-Shik Kim'den dinleyeceğiz, Turkcell Dijital Kanallar Direktörü Sertan Eratay'ın 4G hızında mobil ticaret anlatacağı konferansın ilk bölümünde Aslanoba Capital kurucusu Hasan Aslanoba'dan TazeDirekt.com'daki gelişmeleri dinleyeceğiz.Webrazzi E-Ticaret’15‘e dilerseniz hemen şimdi kayıt olabilirsiniz. Ayrıca Webrazzi E-Ticaret’15’le beraber Webrazzi’nin 2015’te düzenleyeceği tüm etkinliklere katılım hakkı sunan Webrazzi VIP Pass‘i de incelemenizi tavsiye ediyoruz. eticaret15-programWebrazzi E-Ticaret'15'in tüm konuşmacılarına buradan ulaşabilirsiniz.

Webrazzi E-Ticaret'15 Sponsorları

Elmas Sponsorlarn11-logoturkcell-logo

Platin Sponsorlarcrenvo-logofit-solutions-logoteb-logo

Altın Sponsorlargenesys-logoininal-logokliksa-logometrics34-logomultinetsendloop

Sponsor olmak ister misiniz?

Webrazzi E-Ticaret'15 ya da diğer konferanslarımıza sponsor olmak için bizimle [email protected] e-posta adresi üzerinden ya da sponsorluk formumuz vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Erken kayıt indirimiyle beraber Webrazzi E-Ticaret'15'teki yerinizi ayırtın

Yorumlar (2)
  1. Programı online yayınlayacak mısınız?

  2. Sesli mobil asistan Ceyda'nın kendi programında sesli haritaları olsa nasıl olur Sesli mobil asistan Ceyda'nın haritala Ceyda'nın haritaları sesli olsa nasıl olur