Webrazzi E-Ticaret'15 Konferansı'nda sahne alacak ilk isimler belli oldu

Webrazzi E-Ticaret'15 Konferansı'nda sahne alacak ilk isimler belli oldu

eticaret-15-logo2015 yılındaki Webrazzi konferanslarının ilki olma özelliğini taşıyan Webrazzi E-Ticaret'15, 18 Şubat Çarşamba günü Point Hotel Barbaros'ta düzenlenecek.Her zaman olduğu gibi e-ticaret sektörünü tüm gün boyunca enine boyuna ele alacağımız etkinlikte perakendenin online dünyaya evrimi, e-ticarette alternatif reklam kanalları, farklılaşan iş modelleri ve dikey e-ticaret gibi çok sayıda konu başlığı ele alınacak.

E-ticaret'15'te ayrıca e-ticaret profesyonellerine yönelik özel workshop'larımız da olacak. Bu kapsamda, İrlanda'da bulunan Facebook'un Türkiye'den sorumlu ekibi de konferansta E-ticaret'e dönük Facebook çözümleri hakkında çeşitli oturumlar gerçekleştirecekler.Kendi ürünleri dışında Facebook'un PMD programına dahil olan çözüm ortaklarının ürünlerinin nasıl kullanılacağı da e-ticaret profesyonellerine tanıtılacak.

E-ticaret sektörü içinde yer alan ya da yer almayı düşünen herkesin fayda sağlayacağını düşündüğümüz konu başlıklarının ele alınacağı etkinlikte katılımcıları aynı zamanda ciddi bir 'networking' fırsatı da bekliyor.Webrazzi E-Ticaret'15'e dilerseniz hemen şimdi (erken kayıt indirimiyle beraber) kayıt olabilirsiniz. Ayrıca Webrazzi E-Ticaret'15'le beraber Webrazzi'nin 2015'te düzenleyeceği tüm etkinliklere katılım hakkı sunan Webrazzi VIP Pass'i de incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Webrazzi E-Ticaret'15'in ilk tur konuşmacılarını açıklıyoruz

Konferansımıza yaklaşık 2 hafta kala sizlerle ilk tur konuşmacılarını paylaşmak istiyoruz. Webrazzi E-Ticaret'15'te Alibaba.com Türkiye Genel Müdürü Cüneyt Erpolat, metrics34 Yönetim Kurulu Başkanı Levent Karaçam, Kliksa Genel Müdürü Nevgül Bilsel Safkan, n11.com Strateji ve Planlama Genel Müdür Yardımcısı Yu-Shik Kim bizlerle olacak. Bu üç isim dışında Facebook ekibinden Türkiye Ülke Müdürü Fırat Dirik, E-ticaret Dikeyinden Sorumlu Yöneticisi Ayten Ateş ve E-ticaret Çözümlerinden Sorumlu Yöneticisi Cenk Medeni e-ticaret sektörü için çözümlerini anlatacakları bilgilendirici oturumlarla bizlerle olacaklar.Tüm gün sürecek olan etkinlikteki diğer konuşmacıları ve detaylı etkinlik takvimini kısa bir süre içinde sizlerle paylaşacağız.

Ayten Ates - Facebook Ecommerce Vertical Lead (Turkey)
Ayten Ateş - Facebook
Cenk Medeni - Facebook Ecommerce Client Solutions Manager
Cenk Medeni - Facebook
cuneyt-erpolat
Cüneyt Erpolat - Alibaba.com
Firat Dirik - Facebook Country Manager
Fırat Dirik - Facebook
levent-karacam-profil
Levent Karaçam - metrics34
Nevgül Bilsen Safkan - Kliksa
Nevgül Bilsen Safkan - Kliksa
Yusnik Kim - n11.com
Yu-Shik Kim - n11.com

Webrazzi E-Ticaret'15 Sponsorları

Elmas Sponsorlarn11-logoturkcell-logo

Platin Sponsorlar

crenvo-logofit-solutions-logoteb-logo

Altın Sponsorlar

genesys-logoininal-logokliksa-logometrics34-logomultinetsendloop

Sponsor olmak ister misiniz?

Webrazzi E-Ticaret'15 ya da diğer konferanslarımıza sponsor olmak için bizimle [email protected] e-posta adresi üzerinden ya da sponsorluk formumuz vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.