Webrazzi E-Ticaret'15 Konferansı'nda sahne alacak ilk isimler belli oldu
E-Ticaret

Webrazzi E-Ticaret'15 Konferansı'nda sahne alacak ilk isimler belli oldu

eticaret-15-logo2015 yılındaki Webrazzi konferanslarının ilki olma özelliğini taşıyan Webrazzi E-Ticaret'15, 18 Şubat Çarşamba günü Point Hotel Barbaros'ta düzenlenecek.Her zaman olduğu gibi e-ticaret sektörünü tüm gün boyunca enine boyuna ele alacağımız etkinlikte perakendenin online dünyaya evrimi, e-ticarette alternatif reklam kanalları, farklılaşan iş modelleri ve dikey e-ticaret gibi çok sayıda konu başlığı ele alınacak.

E-ticaret'15'te ayrıca e-ticaret profesyonellerine yönelik özel workshop'larımız da olacak. Bu kapsamda, İrlanda'da bulunan Facebook'un Türkiye'den sorumlu ekibi de konferansta E-ticaret'e dönük Facebook çözümleri hakkında çeşitli oturumlar gerçekleştirecekler.Kendi ürünleri dışında Facebook'un PMD programına dahil olan çözüm ortaklarının ürünlerinin nasıl kullanılacağı da e-ticaret profesyonellerine tanıtılacak.

E-ticaret sektörü içinde yer alan ya da yer almayı düşünen herkesin fayda sağlayacağını düşündüğümüz konu başlıklarının ele alınacağı etkinlikte katılımcıları aynı zamanda ciddi bir 'networking' fırsatı da bekliyor.Webrazzi E-Ticaret'15'e dilerseniz hemen şimdi (erken kayıt indirimiyle beraber) kayıt olabilirsiniz. Ayrıca Webrazzi E-Ticaret'15'le beraber Webrazzi'nin 2015'te düzenleyeceği tüm etkinliklere katılım hakkı sunan Webrazzi VIP Pass'i de incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Webrazzi E-Ticaret'15'in ilk tur konuşmacılarını açıklıyoruz

Konferansımıza yaklaşık 2 hafta kala sizlerle ilk tur konuşmacılarını paylaşmak istiyoruz. Webrazzi E-Ticaret'15'te Alibaba.com Türkiye Genel Müdürü Cüneyt Erpolat, metrics34 Yönetim Kurulu Başkanı Levent Karaçam, Kliksa Genel Müdürü Nevgül Bilsel Safkan, n11.com Strateji ve Planlama Genel Müdür Yardımcısı Yu-Shik Kim bizlerle olacak. Bu üç isim dışında Facebook ekibinden Türkiye Ülke Müdürü Fırat Dirik, E-ticaret Dikeyinden Sorumlu Yöneticisi Ayten Ateş ve E-ticaret Çözümlerinden Sorumlu Yöneticisi Cenk Medeni e-ticaret sektörü için çözümlerini anlatacakları bilgilendirici oturumlarla bizlerle olacaklar.Tüm gün sürecek olan etkinlikteki diğer konuşmacıları ve detaylı etkinlik takvimini kısa bir süre içinde sizlerle paylaşacağız.

Ayten Ates - Facebook Ecommerce Vertical Lead (Turkey)
Ayten Ateş - Facebook
Cenk Medeni - Facebook Ecommerce Client Solutions Manager
Cenk Medeni - Facebook
cuneyt-erpolat
Cüneyt Erpolat - Alibaba.com
Firat Dirik - Facebook Country Manager
Fırat Dirik - Facebook
levent-karacam-profil
Levent Karaçam - metrics34
Nevgül Bilsen Safkan - Kliksa
Nevgül Bilsen Safkan - Kliksa
Yusnik Kim - n11.com
Yu-Shik Kim - n11.com

Webrazzi E-Ticaret'15 Sponsorları

Elmas Sponsorlarn11-logoturkcell-logo

Platin Sponsorlar

crenvo-logofit-solutions-logoteb-logo

Altın Sponsorlar

genesys-logoininal-logokliksa-logometrics34-logomultinetsendloop

Sponsor olmak ister misiniz?

Webrazzi E-Ticaret'15 ya da diğer konferanslarımıza sponsor olmak için bizimle [email protected] e-posta adresi üzerinden ya da sponsorluk formumuz vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Yorumlar (4)
 1. Takasatakas Takasatakas

  marka olacak bir domainim var ama ne işi kuracağıma karar veremedim. vioki.com global bir girişim olsa bu yönde tecrübeli arkadaşlar ne der.

  1. Avm Türk Avm Türk

   E-Ticaret anlamında değerlendirmenizi öneririm.

   1. Takasatakas Takasatakas

    çok teşekkür ederim

 2. O kadar şey yapıyorsunuz öğrenci indirimi yok sadece büyükler faydalanmasin öğrenci indirimi yapsaniz iyi olur