İkinci yılını dolduran TEB Girişim Evi, İstanbul'da 11 noktada girişim bankacılığı hizmeti veriyor [Girişim Ofisleri]
Webrazzi TV

İkinci yılını dolduran TEB Girişim Evi, İstanbul'da 11 noktada girişim bankacılığı hizmeti veriyor [Girişim Ofisleri]

Girişim Evi, TEB Girişim Bankacılığı birimi bünyesinde yaklaşık iki yıl önce kuruldu. Birimin müdürü İbrahim Coşkuner, dijital girişimlere odaklanan özelleştirilmiş bankacılık hizmeti vermeye çalıştıklarını, bu alanda konvansiyonel bankacılığın ihtiyaç duyduğu verileri yeni nesil girişimlerden temin edemeyecekleri için yeni bir iş modeli kurduklarını anlatıyor. Bugün İstanbul'da 11 farklı Girişim Evi noktasında yürütülen operasyonun belki de en önemli özelliği, girişimlere bankacılık hizmetlerinin yanı sıra eğitim, mentorluk, danışmanlık, koçluk, networking, yatırımcı ilişkileri gibi çok kıymetli katkılarda da bulunuyor olması. Daha fazlası için sizi videomuza alalım. Girişim Ofisleri’nin diğer bölümlerini Webrazzi TV altında bulabilirsiniz.

Yorumlar (4)
 1. TEB'i ve özelinde İbrahim Coşkuner'i tebrik ediyorum, güzel bir şekilde anlattı.

 2. Volkan Adigüzel Volkan Adigüzel

  Paylaşımınız için teşekkür ederim. Böyle bilgi amaçlı videolarınız, yazılarınız eksik bilgilerimizi tamamlamaktadır. Başarılarınızın devamını dilerim. İyi Çalışmalar...

 3. Ugur Ural Ugur Ural

  İbrahim Bey'in başarılarının devamını dilerim.

 4. Girişim Girişim

  Vip Girişim A. Ş. olarak TEB Girişim evine sizin videonuzu izledikten sonra online teb girişim evi projesine başvuru yaptık. Bir girişimimiz hakkında biraz detay verdik. Birkaç gün sonra sesinden yirmili yaşlarda olduğunu anladığım biri aradı ve projenin detaylarını telefonda öğrendi. 5 farklı kazanç sistemi olan ve Türkiye'de aynısı olmayan, kullanıcısına yüksek getiri sağlayan özel bir Eticaret Alt yapısı girişiminin ayrıntılarını verdik. Ve Vip Girişim A. Ş. bünyesinde ofis vs gibi desteklerimizin olduğunu, yatırımcılarla görüşmek istediğimizi belirtttik. Kaç hafta geçti, bu konuda olumlu yada olumsuz bir dönüş olmadı.

  Bavuruyu takip edebileceğimiz bir adres yok. TEB Girişim Evine mail attık ancak onada cevap alamadık. Bu konuda sesimiz bu yorum ile TGE ulaşıyorsa dönüş yapmalarını rica ederiz. Olumlu / olumsuz. Olumsuz ise nedenleriyle tabiki. Teşekkürler.