CEPTETEB, yeni nesil arayüzüyle dijital bankacılığı bir adım öteye taşıyor

CEPTETEB, yeni nesil arayüzüyle dijital bankacılığı bir adım öteye taşıyor

Şimdiye kadar TEB'in mobil internet şubesi olarak konumlandırılan CEPTETEB, bugün yapılan güncellemeyle tam bir şubesiz çalışan dijital bankacılık hizmetine dönüşüyor.

Bir süre deneme şansı bulduğumuz CEPTETEB'in web sayfasının ve internet şubesinin, yenilikçi SaaS servislerinde sıkça görmeye başladığımız yeni nesil tasarım anlayışına tamamen sahip olduğunu söyleyebiliriz.

CEPTETEB'de bugün bir bankanın internet şubesi arayüzünden bekleyebileceğinizin bir hayli ötesinde bir iş ortaya çıkarılmış. iPhone ve Android uygulamaları da yenilenecek olan CEPTETEB, tüm platformlarda aynı kalitede bir arayüzle hizmet vermeyi amaçlıyor.

Şubesiz dijital bankacılık olarak özetleyebileceğimiz CEPTETEB'de şube masrafı olmadığı için hesap işletim, hesaplar arası para transferi (EFT dahil) gibi işlemler için ücret alınmıyor. Sadece başka bankaların servislerinin kullanılması (örneğin onların ATM'lerinden bu hesaba ait işlem yapılması) gibi işlemlerde küçük ücretleri olan CEPTETEB, yine de bu konuda oldukça şeffaf davranıyor ve o az sayıdaki ürün ve hizmet ücretlerini yeni anasayfada kolay ulaşılabilir bir noktada açıkça belirtiyor.

Diğer hesaplara göre müşteri için daha avantajlı faiz oranları uygulayan CEPTETEB'de tek kredi kartı üzerinden birden çok kredi kartı tanımlama ve buna paralel avantajlar mümkün kılınmış. Daha bir çok faydalı özelliğe sahip olan yeni CEPTETEB'e ilişkin ayrıntıları yenilenen ana sayfasından inceleyebilirsiniz.

cepteteb-anasayfa

Arayüze dönecek olursak, internet şubesine girdiğimizde üst tarafta akıllı bir arama çubuğu, altta varlık ve borçların gösterildiği çok temiz tasarımlı bir alan bizi karşılıyor. Hemen bu alanın altında ise yapabileceğimiz ana işlemlerin sıralandığı bir menü bulunuyor. Sabit kutuların kullanıldığı altı adet ana başlığın altında diğer işlem çeşitleri var.

cepteteb-kredi-karti-2

Arayüzdeki yenilik anlayışı, ana işlem tiplerini bir araya getirmenin haricinde işlem adımlarında da kendini gösteriyor. Hesap özetleri, para transferleri, ödemeler gibi seçenekler yenilenmiş arayüzde çok temiz bir şekilde sunulmuş. Mobil versiyonda da aynı arayüzlerin kullanıldığı CEPTETEB'in bu adımla dijital bankacılık konusunda önemli bir ilerleme sağladığını söyleyebiliriz.

cepteteb-mobil-001 cepteteb-mobil-002 cepteteb-mobil-003 cepteteb-mobil-008

Türk Ekonomi Bankası'nın yeni dijital bankacılık çözümü olan CEPTETEB, yeni nesili kendisine çekme konusunda önemli bir çalışmaya imza atmış.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.