WhatsApp, Chrome web tarayıcısında nasıl kullanılır? [Video]

Dünya genelinde 700 milyondan fazla kullanıcısı olan WhatsApp sonunda masaüstünde. Uygulamayı bilgisayarınızdan kontrol etmenizi sağlayan yeni özellik, gün içinde bilgisayarla çalışırken bir cihazdan diğerine geçmenizi engelliyor. Dokunmatik ekran yerine klavye ile yazma rahatlığı ile sohbete devam edebiliyor ya da fotoğraf, link ve videolarınızı doğrudan bilgisayarınıza kaydedebiliyorsunuz.

WhatsApp‘i masaüstünden kullanmak isteyen okuyucularımız içinse bir kurulum videosu hazırladık. Buradaki adımları takip ederek, WhatsApp sohbetlerinize bilgisayarınızdan devam edebilirsiniz.

Yorumlar (20)

 1. Sony Xperia Tipo kullanıcısıyım. QR kod okutma aşamasına geliyorum ve ne yazık ki oradan öteye geçemiyorum. Bilgisayar ve telefon olan animasyon sayfası ekranda gel,yor ve videoda olduğu gibi bir “OK, got it” yazısı bulunmuyor. O kısmı nasıl geçeceğimi bir türlü çözemedim.

  Cevapla
 2. Peki bu sizce bir güvenlik açığı oluşturur mu? Başkalarının mesajlarımıza ulaşabilmesi vs.

  Cevapla
 3. webrazzide artık nasıl yapılır videolarıda yayınlanmaya başladı. Bence gayet iyi oldu.

  Cevapla
 4. Feti Tanboğa |

  whatsapp ın son sürümünü dediğiniz gibi yüklemeyi kaldırıp tekrar indirerek yükledim. Yalnız şöyle bir sorunla karşılaştım menüde whatsapp web mevcut ancak qr kodunu taramak için çıkması gereken ok,got it kısmı bende yok ve bu sebepten ötürü kodu okutamıyorum. Sebebi ne olabilir acaba ??

  Cevapla
 5. Başarılı bir çalışma olmuş webrazzi

  Cevapla
 6. Webrazzi’yi takip eden insanların böyle bir “Nasıl yapılır” videosuna ihtiyacı yoktur diye düşünüyorum. Bilemedim…

  Cevapla
  • Bence de gerek yok. Kesinlikle hit çekmek amaçlı yapılmış bir video çünkü Webrazzi’de bundan başka “Nasıl yapılır?” videosu bulunmuyor.

   Cevapla
 7. Galaxy ace cihazım var. Ve sizin adımlarınız yaptım QR kodunu bir türlü okutamadım. Ve kameranın konumu yatay duruyor. Qr kodundaki yardımcı animasyon bir türlü ekrandan gitmiyor. Teşekkürler.

  Cevapla
 8. Ben açtım çok güzel ama masaüstünde olması biraz tehlikeli açık unutulursa

  Cevapla
 9. Qr kodundaki yardımcı animasyon bir türlü ekrandan gitmiyor. buna bir çözüm bulan varmı

  Cevapla
 10. htc one m8 de wahatsapp web bölümü yok sürüm yeni ama yok

  Cevapla
 11. Artık dosya gönderirken gmail’e bağlılık bitmiştir benim için. oradan oraya transfer uğraş dur devri kapandı. Teşekkürler.

  Cevapla
 12. Whatsapp webi pc ye kurdum sony icin suan silmek istiyorum ne yapmaliyim

  Cevapla

Bir Cevap Yazın