Türkiye Arayüz Tasarımcıları Anketi'ne katılımınızı bekliyoruz

Türkiye Arayüz Tasarımcıları Anketi'ne katılımınızı bekliyoruz

Yazılım geliştiriciler çin hazırladığımız anket sizlerden bir hayli ilgi ve  katılım sağladı. Dolayısıyla aklımızdaki ikinci anketi de bekletmeden sunalım istiyoruz: Türkiye Arayüz Tasarımcıları Anketi.

İnternet teknolojileri odağında çalışan tasarımcılara hitaben düzenlediğimiz ankete bu Cuma günü -23 Ocak- saat 18:00'e kadar katılabilirsiniz. Sonuçların tamamını ise 26 Ocak Pazartesi günü yine Webrazzi üzerinden sizlerle paylaşacağız.

Anketin başında cinsiyet, yaş ve eğitim durumuyla alakalı bazı kişisel sorular yer alıyor. Sonrasında katılımcılardan tasarım yaparken kullandıkları araçları, öncelikleri ve ilham kaynaklarını soruyoruz. Anketin son bölümündeyse çalışılan şirket ya da projeyle alakalı bazı konular bulunuyor.

Türkiye'de arayüz geliştiriciler özelinde yapılan ilk büyük çaplı anketlerden biri olan Türkiye Arayüz Tasarımcıları Anketi'ne katılımınızı merakla bekliyoruz. :)

Not: Anketi 23 Ocak Cuma, saat 18:00 itibarıyla yayından kaldırdık, ilginize teşekkürler.

Bu arada anketi hazırlarken değerli fikirlerini bizden esirgemeyen Arda Can Kırkoç ve Fırat Yalavuz'a da ayrıca teşekkürler.

(Görsel kaynaklar: karnoff/Shutterstock ve Bloomua/Shutterstock)

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.