E-ticaret platformu Pagegy, ödeme sistemleri çözümü için iyzico ile anlaştı

E-ticaret platformu Pagegy, ödeme sistemleri çözümü için iyzico ile anlaştı

Geçtiğimiz yıl tanıttığımız yerli e-ticaret platformu Pagegy, 2013 yılında kurulan ödeme sistemleri girişimi iyzico'nun çözümlerini kullanmak üzere firmayla anlaşmaya vardı.

Kullanıcılarının kendi e-ticaret sitelerini oluşturmasını sağlayan, özellikle küresel anlamda da iddialı rakipleri bulunan Pagegy, kullanıcılarının e-ticaret sitelerini kurmalarının ardından onlara iyzico aracılığıyla ödeme alma imkanı sağlayabilecek. E-ticarete giriş yapan kullanıcıları, sanal POS almak gibi zahmetli süreçlerden kurtarmayı amaçlayan bu sistem, özellikle Pagegy kullanıcılarının tercih etmek isteyecekleri bir çözüm olacak.

Pagegy aracılığıyla işe başlayan e-ticaret girişimcileri, kolay bir kurulumla birlikte 48 saat gibi kısa bir süre içerisinde ödeme altyapısını hazır hale getirebiliyorlar. iyzico aracılığıyla Pagegy kullanıcılar sahtecilik önleme ve izleme hizmetleri konusunda da bir çözüm sunmuş oluyor.

E-ticaret ve ödeme sistemleri alanında iki yerli girişimin birbiriyle ortaklık yapması tabii ki bizim dünyamız için oldukça güzel bir gelişme.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.