birFİKRİNmiVAR, 9. sezona merhaba diyor

birfikrinmivar yeni sezon (1)Türkiye'nin en büyük girişimcilik yarışmalarından birFİKRİNmiVAR, yeni bölümleriyle bir kez daha hayallerini hayata geçirmek isteyen girişimcileri ekrana taşıyor.

Yapımcılığını Fuat Sami’nin üstlendiği birFİKRİNmiVAR, bu sene 360 TV ekranlarında her Cumartesi saat 20:00'de girişimcileri ağırlıyor.

Yayın hayatına başladığı günden bu yana tam 25 bin girişimciye direkt olarak ulaşan birFİKRİNmiVAR, başarı hikayelerine imza atacak yeni girişimcileri arıyor.

Ülkemizde girişimcilik bilincini televizyon üzerinden geniş kitlelere ulaştırması bakımından oldukça önemli olan yarışma başvuru almaya devam ediyor.

Kısaca hatırlatmak gerekirse binlerce başvurunun arasından seçilen iş fikirlerine program öncesinde bir eğitim desteği veriliyor. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın ve KOSGEB’in desteği sağlanıyor ve girişimciler bir çok yatırımcıyla temas kurma şansını yakalıyor. Aktif Bank yarışmanın yatırım sponsorluğunu üstleniyor.

Bu senenin jüri üyeleri arasında Yalçın Ayaydın, Murat Kolbaşı, Leyla Alaton ve Zuhan Mansfield gibi isimler de konuk olarak yer alacak.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.