TelecityGroup’un Türkiye operasyonunu Mehmethan Şişik yönetecek
Kariyer

TelecityGroup’un Türkiye operasyonunu Mehmethan Şişik yönetecek

mehmethan sisik telecity group turkiye sadece hostingBildiğiniz gibi Türkiye'nin önemli barındırma ve veri merkezi girişimi SadeceHosting.com Mayıs 2013'te Telecity Group tarafından satın alınmıştı. Temmuz ayına kadar Sadece Hosting kurucusu Selçuk Saraç tarafından yönetilen Telecity Group Türkiye operasyonu bundan böyle 'TelecityGroup Türkiye Genel Müdürü' ünvanıyla Mehmethan Şişik tarafından yönetilecek.

Avrupa veri merkezi pazarında lider pozisyonda olan TelecityGroup’un Türkiye pazarını yönetmekle görevlendirdiği Mehmethan Şişik, bilişim teknolojileri ve telekomünikasyon sektörlerinde 20 yılı aşan bir deneyime sahip.

1991 yılında Boğaziçi Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümü'nü bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü'nde yüksek lisans yapan Şişik, HP'nin bölgedeki en üst düzey iş ortaklığına getirdiği firması SPD’yi Türk Telekom iştiraki olan Innova’ya satma başarısı göstermişti.

Yorumlar (1)
  1. Androidappstr Androidappstr

    Az once SH.comdaki bulut sunucumuz ile ilgili aldigim e-maili iletiyorum.

    Sayın Müşterimiz,

    Yapılan çalışma esnasında sunucunuza ait diskinizde veri kaybı bulunmaktadır. Diskiniz kurtarılmaya çalışılmış fakat işlem başarılı olmamıştır. Tarafımızdan kaynaklı yaşattığımız sorundan dolayı özür dileriz.

    Sunucunuzu yeniden aktif edebilmek için elinizde yedekleriniz bulunuyorsa restore ederek sunucunuzu yeniden aktif edebiliriz.