Armut.com 2014'ü yaklaşık 250 bin aktif kullanıcıyla kapattı

Armut.com 2014'ü yaklaşık 250 bin aktif kullanıcıyla kapattı

armut.com hizmet nakliyat temizlikHizmet sektörünü internetle buluşturan armut.com, yıl sonuna özel olarak 'Türkiye’nin E-Hizmet Haritası'nı çıkardı.

2015't hemen rezervasyon sistemiyle büyümek istediğini paylaştığımız armut.com, 2014 yılını nasıl geçirdiğini özetledi. Yıl boyunca her 2 dakikada 1 talep alan armut.com, 40 bini aşkın hizmet verene ve 246 bine ulaşan aktif kullanıcı sayısına ulaşmış.

Her gün ortalama 79 hizmet sağlayıcısını bünyesine dahil eden girişim, 2014 yılı boyunca toplam 897 milyon TL değerinde talep toplamış. Hizmet taleplerinde İstanbul ilk sırayı alırken ilk 10'a sırasıyla Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Kocaeli, Konya, Adana, Eskişehir ve Tekirdağ illerimiz girmiş.

En çok nakliyat ve ev temizliği hizmetleri rağbet görüyor

En çok talep gören hizmet kategorisi 'Nakliyat' olurken,  son dönemde İstanbul'da yayına alınan 'Hemen Rezervasyon' özelliği ile 'Ev Temizliği' kategorisi 2. sırayı almış.

Aşağıda detaylı rakamlarla görebileceğiniz armut.com'un 2014 yılı performansı bu alandaki potansiyel hakkında fikir veriyor. Mevcut oyuncuların ne kadar pay alabileceğini bilmesek de müşteri memnuniyetinin yükselmesiyle bu pazarın giderek genişleyeceğini söyleyebiliriz.

armut.com hizmet bulma sitesi

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.