Armut.com 2014'ü yaklaşık 250 bin aktif kullanıcıyla kapattı
Girişim

Armut.com 2014'ü yaklaşık 250 bin aktif kullanıcıyla kapattı

armut.com hizmet nakliyat temizlikHizmet sektörünü internetle buluşturan armut.com, yıl sonuna özel olarak 'Türkiye’nin E-Hizmet Haritası'nı çıkardı.

2015't hemen rezervasyon sistemiyle büyümek istediğini paylaştığımız armut.com, 2014 yılını nasıl geçirdiğini özetledi. Yıl boyunca her 2 dakikada 1 talep alan armut.com, 40 bini aşkın hizmet verene ve 246 bine ulaşan aktif kullanıcı sayısına ulaşmış.

Her gün ortalama 79 hizmet sağlayıcısını bünyesine dahil eden girişim, 2014 yılı boyunca toplam 897 milyon TL değerinde talep toplamış. Hizmet taleplerinde İstanbul ilk sırayı alırken ilk 10'a sırasıyla Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Kocaeli, Konya, Adana, Eskişehir ve Tekirdağ illerimiz girmiş.

En çok nakliyat ve ev temizliği hizmetleri rağbet görüyor

En çok talep gören hizmet kategorisi 'Nakliyat' olurken,  son dönemde İstanbul'da yayına alınan 'Hemen Rezervasyon' özelliği ile 'Ev Temizliği' kategorisi 2. sırayı almış.

Aşağıda detaylı rakamlarla görebileceğiniz armut.com'un 2014 yılı performansı bu alandaki potansiyel hakkında fikir veriyor. Mevcut oyuncuların ne kadar pay alabileceğini bilmesek de müşteri memnuniyetinin yükselmesiyle bu pazarın giderek genişleyeceğini söyleyebiliriz.

armut.com hizmet bulma sitesi

Yorumlar (5)
 1. Metin Metin

  teklif vermeye ücret isteyen site. çok saçma

 2. Murat Aslan Murat Aslan

  250 bin aktif kullanıcı ne demek oluyor? önce onu açıklamaları lazım. Sürekli bu şekilde havada kalan rakamlar ile açıklama yapıyorlar. Her 2 dakikada bir yeni ihale açılıyormuş. Bu günlük 720 İhale yapar. Rakamlar şişirme gibi..

  1. Alkimsoylu Alkimsoylu

   Size katılıyorum bu sitede sanırım para karılığı reklam yapma çabasından kaynaklanıyor.Tamam bir fikri duyur ama şişirme adını buradan okuyunca öğrendiğimiz siteler zannedersin uzaya çıkmış bir biz duymamışız havasında anlatılıyor:)

 3. Betul Betul

  işi almadan ücret ödemek çok şaçma. Hitlerden kar sağlayıp işlemleri ücretsiz yapabilirler. Hadi onuda geçtim teklif vermek bir gün ücretli bir gün ücretsiz guya tekliften teklife değişiyormuş buna kim nasil karar veriyor net bir cevabi bile yok. isi almadan odeme yapmam bu yuzden artik teklif vermiyorum.

 4. Evdenevenakliyat Evdenevenakliyat

  işi almadan ücret ödemek çok şaçma. Hitlerden kar sağlayıp işlemleri ücretsiz yapabilirler. bencede doğru