Webrazzi Ödülleri'nde 500 bin oy barajı da aşıldı

Webrazzi Ödülleri'nde 500 bin oy barajı da aşıldı

23 Aralık Salı günü oylamanın başladığı Webrazzi Ödülleri 2014'te kullanılan oy sayısı 500 bini geçti!

33 farklı kategoride 290 adayın yarıştığı Webrazzi Ödülleri 2014'te yılın en iyi internet şirketlerini, markalarını, kampanyalarını, yeni girişimlerini, girişimcilerini ve yatırımcılarını siz Webrazzi okuyucularıyla beraber seçiyoruz. Şimdiden 500 binden fazla oy kullanılan Webrazzi Ödülleri 2014'te çok sayıda kategoride ciddi bir çekişmenin yaşandığını söyleyebiliriz.

Dilerseniz aday önerilerinin de tamamen okuyucularımızdan geldiği Webrazzi Ödülleri'nde geçen senenin kazananlarına göz atabilirsiniz. Oy kullanmak isteyen okuyucularımız ise odul.webrazzi.com adresini ziyaret edip Facebook, Twitter veya LinkedIn hesaplarıyla sisteme bağlanabilir. Hatırlatmak gerekirse; her gün için, farklı bir Facebook, Twitter veya LinkedIn hesabı size yeniden oy verme hakkı kazandırıyor.

Webrazzi Ödülleri 2014'ü Twitter'da #Odul14 hashtag'i üzerinden takip edebilirsiniz. Oylamanın 9 Ocak günü saat 18:00'e dek süreciğini de ekleyelim. Tüm adaylara bol şans!

Adaylara Notlar

Adaylığınızı duyurmak için hazırlayacağınız görsellerde değerlendirmek üzere; Webrazzi Ödülleri 2014'ün yüksek çözünürlüklü logo ve çeşitli rozetlerini kullanabilirsiniz.

Bunun haricinde odul.webrazzi.com sayfasına link verirken; kullanıcıların direkt olarak istediğiniz kategoriye yönlenmeleri için odul.webrazzi.com/kategori/1 gibi url'in sonuna kategori numarasını ekleyebilirsiniz. Örneğin onuncu kategori için odul.webrazzi.com/kategori/10 yazmanız yeterli. Bu url'e tıklayan kullanıcılar; Facebook, Twitter veya LinkedIn'le sisteme bağlandıktan sonra da belirlediğiniz kategoriye otomatik olarak yönlendiriliyorlar.

Kategori Sponsorlarımız

Webrazzi Ödülleri’nde bu yıl geçmiş senelerden farklı olarak kategori sponsorlarımız da var. BuzzMyVideos 'Yılın En Başarılı Youtube Kanalı' ve Microsoft da 'Cross Platform En İyi Uygulama' kategorilerinde Webrazzi Ödülleri’ne sponsorlar oldular. İki şirkete de destekleri için teşekkür ederiz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.