Webrazzi Ödülleri 2014 için aday belirleme süreci başladı!

Webrazzi Ödülleri 2014 için aday belirleme süreci başladı!

webrazzi-odulleri-2014-header

Artık gelenekselleşen Webrazzi Ödülleri'nin bu yılki süreci başlıyor. 2013'te 32 ayrı kategoride Türkiye internet ekosisteminin en iyi girişim, marka, şirket ve girişimcilerini belirlediğimiz Webrazzi Ödülleri Aday Belirleme süreci bugün başlıyor.

Biraz geçen yılın rakamlarına değinmek gerekirse; oylama süresince 32 ayrı kategoride yarışan 259 aday için 986 bin 508 adet oy kullanıldı. Bu oyların 89 bin 543 farklı sosyal ağ hesabından -Facebook, Twitter ve LinkedIn- yollandığını ve en çok tercih edilen sosyal ağ kanal ise Facebook oldu. Webrazzi Ödülleri 2013'ün kazananlarını buradan inceleyebilirsiniz.

Aday belirleme süreci 17 Aralık yani şu anda başlıyor ve 22 Aralık‘ta sona eriyor. Daha sonra her bir kategori için en fazla aday gösterilen adaylarla birlikte oylama süreci başlayacak. 23 Aralık Salı günü başlayacak olan oylama 9 Ocak'a kadar devam edecek. 12 Ocak'ta kazananların duyurulacağı Webrazzi Ödülleri'nde 15 Ocak'ta ise Webrazzi Ödülleri Ödül Töreni düzenlenecek.

Webrazzi Ödülleri'nde bu yıl geçmiş senelerden farklı olarak kategori sponsorlarımız olacak. BuzzMyVideos ve Microsoft Webrazzi Ödülleri'nin kategori sponsorları oldular. İki şirkete de destekleri için teşekkür ederiz.

Webrazzi Ödülleri'nde siz de adaylarınızı belirlemek için odul.webrazzi.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.