Yeni özellikleriyle 150 binden fazla oteli bir araya getiren Bavul.com tasarımını yeniledi

Yeni özellikleriyle 150 binden fazla oteli bir araya getiren Bavul.com tasarımını yeniledi

Bundan bir ay kadar önce el değiştirerek İspanyol Paravion tarafından satın alınan Turkcell'in seyahat asistanı Bavul.com tasarımını yeniledi ve bünyesine pek çok yeni özellik ekledi.

Satın almanın ardından sitenin karşımıza daha yalın ve kullanıcı dostu bir yapıda çıktığı görülüyor. Ancak belirtmekte fayda var ki, Bavul'da değişen tek şey sadece tasarım değil. Havaalanı transferi, vize ve seyahat sigortası gibi farklı hizmetleri de vermeye başlayan Bavul.com bundan böyle bu operasyonları da yönetecek ve kullanıcılarına hizmet verecek.

Bavul.com'un Türkiye Ülke Müdürü Mazhar Özsoy'dan aldığımız bilgilere göre Bavul.com'un Türkiye ofisinde şu anda 7 kişi çalışıyor. Ancak yurtdışı ofisinden de şirkete destek sağlandığını ve toplamda 14 kişilik bir ekibin Bavul.com arkasında olduğunu söyleyebiliriz.

Kullanım kolaylığının yanı sıra siteye son dakika tatil fırsatları ve çok tutacağını düşündüğüm açık artırmalı tatil fırsatları eklenmiş. Örnek vermek gerekirse, 20 €'dan başlayacak bir fiyatla Roma tatili Bavul.com'da açık artırma başlayacak. 24 saatlik açık artırma sonunda ise kullanıcılar belki de çok uygun fiyatlarla açık artırmada kazandığı tatile çıkabilecek.

Bünyesinde 150 binden fazla oteli bir araya getiren Bavul.com, seyahat alanı için önemli olan içerik konusunda da bazı geliştirmeler yapmış. Btasarımında blogunu da aktif hale getiren sitede 100'e yakın şehrin gezilmesi ve görülmesi gereken yerler, yeme-içme mekanları ile ilgili bilgiler veriliyor. İçerik hizmetini dışarıdan alan Bavul.com'da bu içeriklerin günden güne büyüyeceğini de tahmin ediyoruz. Kısacası bavul.com, bir rehber görevini de böylece üstlenmek istiyor.

bavul

Bavul.com'un mobil uygulamaları geliyor

Seyahat girişimleri için mobil uygulamalar oldukça önemli çünkü pek çok kullanıcı seyahat kararlarını ve karşılaştırmalarını mobil olarak da yapıyor. Bavul.com Ülke Müdürü Mazhar Özsoy'un verdiği bilgilere göre Bavul.com'un yeni mobil uygulamaları da yolda. Plana göre Bavul.com'un hem iOS hem de Android versiyonu 2015 yılının ilk çeyreğinde yenilenmiş olacak. Ayrıca mobile özel ürün ve indirimlerin de bulunacağı aldığımız bilgiler arasında.

Bavul.com üyelerinin şimdiye kadar 77 milyon kilometreden fazla yolculuk yaptığı bilgisini edinmiştik. Israrlı sorularımıza rağmen satın alma fiyatıyla ilgili bir bilgi vermeyen Bavul.com, bünyesindeki otel sayısını artırması, hizmet alanını genişletmesiyle birlikte seyahat etmeyi sevenlerin çok daha yakından tanıyacağı bir girişim haline gelecek gibi gözüküyor.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.