x

VNGRS, İstanbul’da 22-23 Kasım’da ücretsiz AngularJS konferansı düzenliyor

angularjs-bootcamp-smallÜlkemizde doğrudan yazılımcıları hedefleyen ve tamamen teknik konuların konuşulduğu konferansların sayısı özellikle son 1,5 yıldır hızla arttı. Hem ekosistemdeki kişilerin birbiriyle iletişim kurabilmelerine hem de yeni yazılım geliştirici adayları için yeni kişilerle tanışma ve dahil olma imkanı sunan bu tarz konferans ve etkinlikler çok önemli.

Bu konferanslarından yakın zamanda duyurulanlardan bir taneside VNGRS‘ın düzenlediği ve tamamen AngularJS özelinde tüm haftasonu gerçekleşecek AngularJS Bootcamp.

angularjs

AngularJS bilindiği gibi Google tarafından geliştirilen ve desteklenen, arayüz geliştiricilerinin kullandığı çok popüler bir kütüphane. VNGRS’ın gelecekte planladığı birçok bootcamp’in ilki olan konferans 22-23 Kasım tarihleri arasında tüm bir haftasonu Yıldız Teknik Üniversitesi, Beşiktaş Yerleşkesi’ndeki oditoryum’da gerçekleşecek ve konferansa katılım ücretsiz.

Sektördeki çeşitli şirketlerden profesyonellerin konuşmacı olduğu etkinlikte AngularJS ile ilgili teorik bilgilerden çok uygulamalı örnekler üzerinde durulacağını söyleyebiliriz. 500’den fazla kişinin katılım sağlanmasının beklendiği etkinliğe ücretsiz olarak kayıt olabilir, etkinlik programını ve konuşmacıları inceleyebilirsiniz.

Yorumlar (3)

 1. Keşke online katılım imkanı da sağlanabilseydi…

  Cevapla
 2. Gurkan TEPE |

  Keşke web üzerinden izleyebilseydik. Kayıt alınıp paylaşılacakmı acaba

  Cevapla
 3. Çok yoğun bir talep olduğundan kayıtların ve sunumların paylaşılacağı söylendi. Kayıtlar ve sunumlar için adresi takip edebilirsiniz.

  http://bootcamp.vngrs.com/

  Cevapla

Bir Cevap Yazın