Pillow Talk, uzak mesafe ilişkiler için kalp ritmini karşı tarafa iletiyor

Pillow Talk, uzak mesafe ilişkiler için kalp ritmini karşı tarafa iletiyor

Little Riot isimli şirket tarafından geliştirilen Pillow Talk; uzak mesafe ilişkisi yaşayan çiftlerin uykularında karşı tarafın kalp ritmini hissedebilmesini sağlıyor.

Kısa bir süre içinde seri üretim için Kickstarter'da bir kampanya başlatmayı düşünen şirket; prototip üretimi ve mobil uygulama geliştirme gibi süreçleri geride bırakmış.

Bu arada yabancı yayınlarda haber olmasının ardından YouTube'daki video'ları 1 milyona yakın izlenen Pillow Talk, geçtiğimiz günlerde Product Hunt'ta da yer aldı.

Pillow Talk'un çalışma mantığı ise oldukça basit. Çiftlerin kollarına taktığı bileklik yardımıyla kalp ritimlerini ölçen Pillow Talk, ardından bu veriyi Bluetooth ile iOS ya da Android üzerinde çalışan mobil uygulamaya aktarıyor. Karşı taraf da kendi mobil uygulaması ile sevgilisinin kalp ritimlerini duyabiliyor.

Joanna Montgomery tarafından Birleşik Krallık'ta kurulmuş olan şirket henüz Pillow Talk'un satış fiyatını  açıklamıyor. Ürünün littleriot.com üzerinden online olarak satılacağı bilgisiniyse şimdiden verebiliriz.

Pillow Talk ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak için şirketin Facebook sayfasını takip edebilirsiniz. Kulağa ilk başta 'çılgınca' bir fikirmiş gibi gelse de -satış fiyatına da bağlı olarak- Pillow Talk'un önemli satış rakamlarına ulaşması sürpriz olmayacaktır. Girişimle ilgili gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.